Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grönt linne
Grönt linne  - 89 Grönt linne  - 90 Grönt linne  - 91

Grönt linne

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Grön

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grönt ribbat linne😃 Köpt förra sommaren från Zara och i fint skick!

Julia E
Julia E
(36)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta raka jeans - svinsnygga svarta raka jeans som sitter så bra på! Säljes då de inte används längre. Snygga fickor i fram!! US strl 2 vilket motsvarar typ XS/S. Använda men i bra skick🖤🖤 obs smutsig spegel haha inte jeansen
Zara svarta byxor - Så coola byxor från Zara! Snygga detaljer med metallringar längst ned på benen och dragkedja i sidan🖤🖤🖤 Går att klä både upp och ned så passar till både vardags och fest. Rätt stretchiga så passar nog även S:-) jag är ca 170 för referens
Tiger jeans - Raka low/midwaist jeans från Tiger of Sweden!💙 knappt använda alls, i nyskick. Nypris 1499 kr! Säljes då de är lite för små för mig. Tredje bilden är på modellen, tycker dock de är lite mer lågmidjade än vad det ser ut som på den bilden, de går lite nedanför naveln på mig
Zara midrise jeans - Så snygga jeans från zara som passar till exakt allt! Endast använda några enstaka gånger, säljes pga för små (ska därför sitta lösare än vad de gör på mig på bild 2+3). Jag är 170 för referens!
Rosa polo - Rosa ribbad polo köpt second hand. Snygg både att ha lång (bild 2) och croppad genom att vika upp den. 💕💕💕
Beige kavaj - Beige vintage kavaj som är lite längre i modellen, påminner typ om en kappa! 💕
Kofta - Säljer denna fina kofta, snygg både öppen och knäppt! Verkligen så så mjuk och skön. Mycket sparsamt använd och i princip nyskick!
Vit topp - Supergullig vit topp från bershka! Detaljer med volanger på ärmarna+ längst ned💕💕
Kjol/topp - Egentligen en topp (bild 2) men jag har mest använt den som kjol!! Så så så fin men kommer tyvärr inte till så mycket användning längre. Lite skrynklig på bilden men det är ju bara att stryka ut!
Kappa - Säljer denna fina kappa. 26% ull. Köpt second hand för ca 2 år sen men ursprungligen från HM🖤🤍🖤
Liknande annonser
Visa alla