Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Ljuslila och ljusrosa långärmade toppar
Ljuslila och ljusrosa långärmade toppar - 0 Ljuslila och ljusrosa långärmade toppar - 1 Ljuslila och ljusrosa långärmade toppar - 2 Ljuslila och ljusrosa långärmade toppar - 3

Ljuslila och ljusrosa långärmade toppar

Storlek: 146/152
Färg: Lila
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Två långärmade toppar från I Love Eco, en i ljuslila och en i ljusrosa. Båda har rynkade detaljer längs ärmarna och rund halsringning. Den ljusrosa toppen är ribbad medan den lila är slät. Perfekta för vår och höst!

Nikolina
Nikolina
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljuslila långärmad topp - Säljer en superfin ljuslila topp med långa ärmar. Den har en snygg rynkad detalj längs ryggen som ger en unik look. Perfekt för både vardag och fest! 💜
Ljuslila långärmad topp - Säljer en superfin ljuslila topp med långa ärmar. Den har en unik design med vågiga kanter och sömmar som ger en cool look. Perfekt för både vardag och fest! 💜
Ljuslila långärmad topp från kapphal  - Säljer en superfin ljuslila topp från Monki. Känns lite stor i storleken. Den har en snygg v-ringning och coola rynkdetaljer framtill som ger en unik look. Perfekt för både vardag och fest! 💜
Ljuslila långärmad topp - Säljer en ljuslila långärmad topp i mycket bra skick. Perfekt för vår och sommar, med en enkel och stilren design. Materialet är mjukt och bekvämt, vilket gör den idealisk för vardagsbruk. Passar bra till både jeans och kjol! Den är i storlek S men skulle säga att det är en XS
Ljuslila långärmad topp från Kappahl - Säljer en ljuslila långärmad topp från Kappahl. Tröjan har en ribbad struktur och är i ett mjukt, stretchigt material. Perfekt för dig som gillar enkla och stilrena plagg med en twist.
Ljuslila långärmad tröja  - Säljer en stilren ljuslila tröja, storlek xs. Tröjan har rund hals, långa ärmar och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar enkel och snygg stil med en pop av färg.
Ljuslila långärmad topp med spets - Supersöt ljusrosa långärmad topp från Gina Tricot med v-ringning och fina spetsdetaljer runt halsen. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Mjuk och skön, passar till både jeans och kjol.
Ljuslila långärmad topp från Esprit - Säljer en ljuslila långärmad topp från Esprit. Tröjan har en rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt, tunt material som passar perfekt till vardags. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med olika outfits.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek s
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek XXS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Vintage kofta från Saint Tropez - Snygg beige/ljusrosa vintage kofta från Saint Tropez med v-ringning och långa ärmar. Koftan har smala ribbade muddar och knäpps med flera små knappar framtill. Tillverkad i ett tunt, mjukt material som sitter figurnära och passar perfekt till lager på lager. Saknas en knapp men inget man tänker på🤍🫶🏼
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mysig kofta - Jättemysig lite större grå kofta i stickat material. Aldrig använd men jättesnygg till en tshirt eller linne under. Har även lappen kvar. Perfekt nu mot våren!! 💞💞
Beige stickad kofta från  - Mysig beige stickad kofta storlek xs/s
Turkos ribbad kofta med spetskant - Snygg turkos ribbad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Koftan har dekorativa spetskanter längs knäppningen, ärmsluten och nederkanten. Figurnära passform och stretchigt material som ger en trendig look. Liten fläck se bild 2