Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Grå kofta med volangdetaljer
Grå kofta med volangdetaljer - 0 Grå kofta med volangdetaljer - 1

Grå kofta med volangdetaljer

Storlek: 36
Färg: Grå
Skick: Bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt grå kofta med långa ärmar och knappar framtill. Framsidan är dekorerad med stora volanger som ger en unik och trendig look. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill men ändå stylish outfit.

Moa
Moa
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå kofta med volangdetaljer - Supersöt grå kofta med volangkant längs knäppningen och nederkanten. Långärmad och ribbad vid ärmslut och midja. Perfekt att slänga över ett linne.
Grå kofta med volangdetaljer - Snygg grå kofta med volangdetaljer framtill och knappar. Den har en ribbad struktur och långa ärmar, perfekt för en stilren look. Passar bra till både jeans och kjol. Den är lite glittrig💕Passar både xs/s! Skriv för fler bilder☺️
Grå kofta med volangdetaljer - Säljer en söt grå kofta med volangdetaljer längs kanterna. Perfekt för att lägga till en touch av stil till din outfit. Koftan har trekvartsärm och är gjord i ett mjukt material. Lappen saknas men har för mig att den är från hm. (Pris kan diskuteras).
Grå kofta med volangdetaljer - Säljer en grå kofta med snygga volangdetaljer längs v-ringningen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Materialet är mjuk bomull och polyester, perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Som ny!
Grå kofta med volangdetaljer och knappar - Säljer en grå kofta med volangdetaljer vid axlar och bröst, samt vita knappar framtill. Koftan har lång ärm och ribbade muddar. Perfekt för dig som vill ha något unikt och stilrent i garderoben.
Grå kofta med volangdetaljer - Säljer en söt grå kofta med volangdetaljer längs kanterna och pärlknappar framtill. Koftan har långa ärmar och en v-ringad design, perfekt för en stilren look.
Grå tröja med volangdetaljer - Säljer en stilren grå tröja med volangdetaljer längs halsringningen. Tröjan har långa ärmar och en v-ringad design som ger en elegant touch. Perfekt för att piffa upp vardagslooken.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
vintage yk2 hollister zip kofta tröja korall  - Superfin korall färgad vintage hollister zip tröja/kofta med blått tryck och glitter. Fint skick och stl S!💕
Zara kofta  - Jättesnygg kofta från Zara som knappt är använd!
Beige cropped kofta från ONLY - Mysig beige stickad kofta från ONLY med v-ringning och stora matchande knappar framtill. Kortare modell med ribbade muddar och lång ärm. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look.
Fodrad Cardigan - Säljer denna stickade cardigan med fodrad insida. Den är storlek L men kan även passa M.         Bredd: 58,5cm, Längd: 70cm, Ärmlängd: 66cm.
Oversized svart stickad tröja - Säljer en oversized svart stickad tröja med lång ärm och avslappnad passform. Den är i ull vilket gör den jättefin i materialet, lite fluffig. Som ny!!
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mjuk grå kofta med v-ringning - Säljer en mysig grå kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har långa ärmar och en avslappnad passform, perfekt att slänga över en topp. Materialet ser ut att vara stickat och ger en skön känsla.