Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Svart Adidas tränings kofta
Svart Adidas tränings kofta - 89 Svart Adidas tränings kofta - 90 Svart Adidas tränings kofta - 91

Svart Adidas tränings kofta

Storlek: 150cm
Märke: Adidas
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek 150cm

Mollie
Mollie
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Adidas kofta  - Jag säljer min oanvända addidas kofta. Fick den av en vän eftersom den var för liten men den är för liten för mig också.
Adidas Tjocktröja Träning - En fet svart adidas tjocktröja med dragkedja 🔥 Är i väldigt bra skick och är inte förstörd/ skadad någonstans vad jag har sett! Den funkar perfekt som en basic tröja för sommareftermiddagen eller i träningsoutfiten 😍Säljs pga ingen användning‼️
Adidas kofta  - En svart/vit adidas kofta från barnavdelningen men skulle säga att den passar en xs/s
Adidas kofta - Använd några gånger! I bra skick
Svart Adidas Kofta - Skick-9/10 Ordenarie pris-700
Svart och grå Adidas kofta - Säljer en svart och grå kofta från Adidas med klassiska vita ränder på ärmarna och dragkedja framtill. Tröjan har långärmade grå ärmar och svart kropp, samt Adidas-logga på bröstet. Perfekt för en sportig look.
Adidas kofta  - Jättefin adidas kofta/hoodie som inte kommer till användning. Den är i bra skick
Adidas kofta - Svart adidas kofta. Lapp saknas men skulle säga att den sitter som XS. Hör av er för fler bilder/frågor.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek s
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek XXS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Vintage kofta från Saint Tropez - Snygg beige/ljusrosa vintage kofta från Saint Tropez med v-ringning och långa ärmar. Koftan har smala ribbade muddar och knäpps med flera små knappar framtill. Tillverkad i ett tunt, mjukt material som sitter figurnära och passar perfekt till lager på lager. Saknas en knapp men inget man tänker på🤍🫶🏼
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mysig kofta - Jättemysig lite större grå kofta i stickat material. Aldrig använd men jättesnygg till en tshirt eller linne under. Har även lappen kvar. Perfekt nu mot våren!! 💞💞
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Beige stickad kofta från  - Mysig beige stickad kofta storlek xs/s