Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Manchester united tröja - Riktigt fet Manchester united tröja med spelaren Antony på storleken är typ S. Nypris ligger runt 2000kr då jag köpte den i affären på old trafford för ett par år sedan men tröjan är aldrig andvänd. hör av er med frågor!
Manchester United tröja - En sjukt fin Manchester United tröja. Köpt i Manchester. 10/10 skick. Storlek 9–10 år. Hör av er vid funderingar?
Manchester United retro tränings tröja  - Den är i gott skick och har bara blivit använd ett par gånger.
 Manchester United hoodie - Säljer en röd hoodie från Adidas med Manchester United-logga på bröstet. Tröjan har dragkedja och en stor huva. Perfekt för fotbollsfans som vill visa sitt stöd. Den är tillverkad i ett mjukt material för extra komfort.
Röd Manchester United jacka från Adidas - Säljer en röd Manchester United jacka från Adidas med dragkedja och klubbens emblem på bröstet. Jackan har långa ärmar och en ribbad krage med svarta detaljer. Perfekt för fotbollsfans!
Svart Manchester United tröja från Adidas - Säljer en svart långärmad Manchester United tröja från Adidas med röda detaljer och dragkedja vid halsen. Perfekt för fotbollsfans! Tröjan har klubbens emblem på bröstet och är tillverkad i Primegreen-material.
Svart Manchester United kofta - En Svart Manchester United kofta, storlek S.
United tröja - Manchester United tröja, 10-10 skick! Skriv för mer
Manchester Uniteds tröja
Manchester Uniteds tröja - 89 Manchester Uniteds tröja - 90

Manchester Uniteds tröja

Storlek: M
Märke: Adidas
Färg: Röd

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Äkta Manchester United adidas tröja köpt direkt från Manchester Uniteds hemsida med nummer 19 Varane i ryggen.

Montasir Yassin
Montasir Yassin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Marinblå stickad kofta  - Superfin marinblå kofta från Cubus i storlek S. Koftan är stickad och stängs med knappar framtill. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.
Vit och blå stickad tröja - Säljer en supermjuk och fluffig stickad tröja med vita och blå ränder. Säljer för att jag inte får användning av den. Köpte för några månader sen på Vinted. Den har ingen lapp kvar så jag vet inte vart den är ifrån. 💕 Skriv om frågor!
Randig kofta från Zara med pärlknappar - Säljer en mörkblå och vit randig kofta från Zara med snygga pärlknappar framtill. Storlek s. Den saknar en knapp (syns inte på de första bilderna då de togs innan knappen föll), det syns knappt när tröjan är på! För bild gå till sista! Slutsåld kofta!! 💗💗
Beige stickad tröja från Lindex  - Säljer en mysig beige stickad tröja med korta ärmar och ribbad struktur. Perfekt för lager-på-lager under kyligare dagar. Tröjan har en hög krage som ger extra värme och stil. Lånad bild🥰
Abercrombie & fitch zip  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kabelstickad tröja Morris M - Säljer en ljusgrå kabelstickad tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har rund hals, lång ärm och ett broderat Morris-emblem på bröstet. Perfekt för dig som gillar klassisk och stilren look med extra mjuk känsla. Storleken är M och den passar runt 170-180