Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Tröja
Tröja  - 89 Tröja  - 90

Tröja

Storlek: M
Märke: Adidas
Färg: Grå

35 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

en grå Adidas tröja utan snören , kostar 35kr + 25kr frakt

Frida👍 Larsson
Frida👍 Larsson
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja  - Superfin adidas tröja storlek L men passar S-L
Tröja - En grå adidas tröja. Tröjan är i ett bra skick då den endast användts ett fåtal gånger. Säljer den på grund av att den inte kommer till användning. 💞
Dif tröja  -  'DIF EST 1891'  som ny.
Adidas tröja - Adidas tjocktröja med luva. Storlek S, fint skick.
Adidas tröja  - Använd 1 gång
Adidas tröja - Adidas tröja. Köpte för 600+kr
Adidas tröja  - Inga defekter och passar till L
Grå tröja från Adidas - Säljer en snygg och bekväm grå tröja från Adidas. Perfekt för både träning och vardag. Tröjan har en normal passform och är tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Den är långärmad och har en enkel design som passar till det mesta. Perfekt för höst och vår!säljs för 60
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad kofta från Zara💕 - Kortärmad stickad kofta från Zara i beige nyans. Koftan har en bred krage, en knapp framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.✨✨✨❤️❤️
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.
Rosa stickad kofta - Rosa stickad kofta från pieces i storlek S. Den är köpt på sellpy och säljer då den inte kommer till användning. Pris kan diskuteras🩷
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
hollister vintage kofta yk2 - mörkblå huvtröja/zip kofta från hollister med rosa tryck. fint skick, stl L men absolut mer som en S💕
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien, pris pga efterfrågan & utbud. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Ljusrosa stickad kofta med knappar - Säljer en söt ljusrosa stickad kofta med stora vita knappar och ribbade muddar. Koftan har en croppad passform och långa ärmar, perfekt att slänga över en topp. Enkel och stilren design som passar till mycket. Använt cirka 2 gånger synd inget.