Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Adidas
Adidas  - 89 Adidas  - 90

Adidas

Storlek: Medium
Märke: Adidas
Färg: Vit

300 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Adidas kofta strolek M, vit, grå/silver, pris kan diskuteras. Hör gärna av dig vid frågor och funderingar. Skick 8/10

Marre
Marre
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Adidas Sweatshirt  - Stilren adidas sweatshirt, knappt använd men suttit i garderoben några år. Storlek M men passar även L
Adidas kofta  - Säljer denna fina adidas kofta för 350kr
Adidas huvtröja - En vit hoodie från Adidas med en känguruficka och dragsko i huvan. Tröjan har Adidas-logotypen och texten 'The brand with the 3 stripes' på bröstet. Den har långa ärmar och är i gott skick.
Grå hoodie från Adidas - Säljer en klassisk grå hoodie från Adidas med det ikoniska trefoil-loggan i vitt på framsidan. Den är superbekväm och perfekt för både chill och träning. Hoodien har en stor ficka fram och justerbar dragsko i huvan. Perfekt för höst och vinter!
Adidas zip up - Säljer dendär skitcoola adidas zip up en som inte kommer till användning längre😊 Skriv mer för fler bilder mm🙏
Svart hoodie från Adidas - Säljer en svart hoodie från Adidas med den klassiska loggan i vitt på framsidan. Den har en stor och bekväm huva samt en praktisk magficka. Perfekt för en avslappnad stil eller träning. Hör av dig om du är intresserad!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige ribbstickad tröja - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek m
Lindex stickad kofta - Använd men fortfarande i väldigt bra skick , brun/beige färg
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Hollister zip original  - En zip från Hollister i storlek 152. Sitter något kortare i kroppen och i ärmar, annars är den lik en XS/S. Jag fraktar inom 24h, PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor! Längd: 65 Bröstvidd: 50 Ärm: 66