Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zip up  - Säljer min Kappa Zip ❣️ Knappt använd!! Nypriset var 500kr
Zip up - Okej skick, lite urtvättad, töjd i halsen och färgen har gått av lite på några ställen på drag kedjan Storlek M
Röd zip up  - Röd zip up från märker Kappa, sjukt snygg med en vit t shirt eller linne. Köpt för 700, nypris: 300kr ( kan diskuteras) passar allt från XS-XL men är i storlek XL.
Zip up  - never used, bought from vinted and reselling cause it didn’t fit me
Champion zip up crewneck.  - Bra skick och riktigt skön!
Adidas zip up - Säljer dendär skitcoola adidas zip up en som inte kommer till användning längre😊 Skriv mer för fler bilder mm🙏
Diesel Zip Up - Size M, vintage Diesel, great condition no flaws
Rehinstone zip up
Rehinstone zip up  - 89 Rehinstone zip up  - 90

Rehinstone zip up

Storlek: M
Märke:
Färg: Röd

320 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En rehinstone zip up använd få gånger och är i helt fint skick, den är lite för stor för min storlek då den är M och jag använder xs-s

Shahed Albaradan
Shahed Albaradan
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Marikoo vinterjacka M  - En varm vinter jacka av Marikoo, använd fåtal gånger och är fortfarande i helt nytt skick. Priset går och diskuteras
Mörk vinröd teddyjacka från 157 - Mysig teddyjacka i mörk vinröd färg från 157, storlek S. Jackan har en croppad passform, hög krage och dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar fluffiga och trendiga jackor med skön känsla. Materialet är fleece och jackan är långärmad. Knappast använd
Röd kofta med knyt från ICHI - Snygg röd kofta från ICHI med långa ärmar och ribbade axelpartier. Koftan har ett bälte i midjan för knyt och är gjord i ett mjukt stickat material som känns skönt mot huden. Perfekt för att addera färg till din outfit. Använd en gång så färgen inte passade min smak
Vit Jeremy Meeks sweatshirt med röd glitterprint - Cool vit sweatshirt från Jeremy Meeks med stort tryck framtill, röd glittertext 'Revolution', och grafiska detaljer som höjdmätare och krona. Tröjan har rund hals och långa ärmar. Perfekt statement-piece för dig som gillar streetstyle.
Vinröd kortärmad topp från H&M - Säljer en vinröd topp från H&M med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som känns skönt mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Mörkgrå blus från Object - Säljer en mörkgrå blus från Object med snyggt skrynklat tyg och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och en rak, något lös passform. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist.
Beiga cargobyxor från Vero Moda - Stilrena beiga cargobyxor från Vero Moda med raka ben och stora fickor på sidorna. Byxorna har hög midja, knapp och dragkedja framtill. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Leopardmönstrad overshirt från JDY - Säljer en sjukt snygg overshirt från JDY i storlek S med leopardmönster i beige, brun och svart. Jackan har två stora bröstfickor med knappar och klassisk krage. Perfekt att slänga över en hoodie för en cool look.
Liknande annonser
Visa alla