Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Vit sweatshirt från Ami med rött hjärta
Vit sweatshirt från Ami med rött hjärta - 0 Vit sweatshirt från Ami med rött hjärta - 1 Vit sweatshirt från Ami med rött hjärta - 2 Vit sweatshirt från Ami med rött hjärta - 3

Vit sweatshirt från Ami med rött hjärta

Storlek: M
Märke: Ami Paris
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

600 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Säljer en clean vit sweatshirt från Ami Alexandre Mattiussi i storlek M. Tröjan har ett stort rött hjärta med A-bokstav broderat på bröstet och ribbade muddar vid hals, ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist.

Harun muhidin
Harun muhidin
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit sweatshirt från AMI med rött hjärta - Säljer en stilren vit sweatshirt från AMI med deras ikoniska röda hjärta och A broderat på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för en clean och trendig look. Står L men sitter mer som M
Vit sweatshirt från Ami med rött hjärta - Vit sweatshirt från Ami med klassisk rund hals och lång ärm. På bröstet finns ett broderat rött hjärta med bokstaven A. Tröjan är gjord i mjuk bomull och har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Lite smutsig men går bort i tvätten
Vit sweatshirt från Ami med rött hjärta - Vit sweatshirt från Ami med klassisk passform och rund hals. På bröstet finns ett broderat rött hjärta med bokstaven A. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en clean och stilren look.
Vit sweatshirt från Ami med rött hjärta - Säljer en clean vit sweatshirt från Ami Alexandre Mattiussi med ett stort rött hjärta och bokstaven A broderat på bröstet. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och vill sticka ut lite. Pris kan diskuteras.
Vit tröja från Ami med rött hjärta - Säljer en stilren vit tröja från Ami Alexandre Mattiussi med ett broderat rött hjärta och bokstaven A på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design och snygga detaljer. Passar bäst mellan 175-180cm!
Vit hoodie från Ami Paris med rött hjärta - Vit hoodie från Ami Paris med rött hjärta och bokstaven A broderat på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med en twist.
Vit tröja med rött hjärta från Ami - Vit tröja från Ami med ett rött hjärta och bokstaven 'A' broderat på bröstet. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och är gjord i mjukt material. Enkel och stilren design som sticker ut med den ikoniska loggan.
Vit sweatshirt från Ami Paris med rött hjärta - Säljer en clean vit sweatshirt från Ami Paris med det ikoniska röda hjärta-A broderiet på bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XL barn, vilket motsvarar en vanlig S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛