Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Emporio Armani EA7 - Fint skick
EA7 Emporio Armani Zip - Svart Zip från EA7 Emporio Armani Pris: 350kr Storlek: M Använd ett fåtal gånger! Pris kan diskuteras!
EA7 Emporio Armani - Säljer nu min EA7 Armani hoodie för 400 kr. Äkta och köpt på JD för ungefär 1000 kr. Jag har knappt använt den men ens ploppen på snöret har gått bort men inget som märks. Storleken är S.
Emporio Armani Tröja EA7 - Emporio Armani EA7 sweatshirt svart. Storlek M. Ganska ny tröja endast använd få gånger. Nyskick.
EA7 Armani Tröja  - Tjena, säljer min helt nya tröja som jag fick i present för länge sen. Inte sätt den ligga i garderoben, nu är den liten på mig. Helt ny verkligen.
EA7 Emporio Armani  - Säljer denna tracksuit från Armani som inte kommer till användning.  Har användts ett fåtal gånger men är fortfarande i mycket bra skick. Den har en ganska smal passform och är i storlek XS.
Svart långärmad tröja från EA7 Emporio Armani - Säljer en stilren svart långärmad tröja från EA7 Emporio Armani. Tröjan har en vit logga på bröstet och en mindre logga på baksidan vid nacken. Perfekt för en casual look eller att klä upp med accessoarer. Passar både till vardags och fest!
Svart EA7 Emporio Armani hoodie - Svart hoodie från EA7 Emporio Armani med stor vit logotyp på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en klassisk magficka. Mjuk bomullskvalitet och långärmad modell. Hoodien är köpt från JD och är i storlek xs. Den sitter bra på både män och kvinnor. Nästan aldrig använd.
Ea7 Emporio Armani tröja
Ea7 Emporio Armani tröja - 89 Ea7 Emporio Armani tröja - 90 Ea7 Emporio Armani tröja - 91

Ea7 Emporio Armani tröja

Storlek: S
Märke: Armani

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna svart/ guldiga Armani tröjan pga den inte kommer till användning. Köpt ett år sedan för 1200kr men använts bara 2 ggr. Storlek S men sitter lite stort

Ana
Ana
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå stickad tröja från Zara - Mysig grå stickad tröja från Zara med hög hals och kontrastfärgade sömmar. Tröjan har en loose passform och långa ärmar, perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Ribbad tröja med knappar - Snygg ljusgul långärmad tröja med tight passform och dekorativa knappar längs axlarna. Tröjan har rund halsringning och är ribbstickad för en bekväm känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och en fräsch look.
Populär kofta  - Denna super coola populära kofta ! Bra skick
Vit sweatshirt Zadig & Voltaire🌟😍 - Vit sweatshirt från Zadig & Voltaire med svart tryck på bröstet där det står 'Art is Truth', 'Rive Droite' och 'Est. 1997'. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och en avslappnad passform. Det finns även ett litet dödskalletryck framtill. Tröjan har en liten defekt!!!!
Hm mohair tröja  - Jättefin turkos mohair tröja från hm i ett bra skick då den inte har kommit till så mycket användning. Jättesöt och fin färg nu till våren💕💕(Lånad bild)
Snygg stickad tröja gina - Snygg stickad vit tröja från Gina med båthalsringning och vida ärmar. Endast använd en gång så som ny!🩷Tröjan har en figurnära midja o djup rygg. Den har långa, vida ärmar, ribbstickad nederkant och normal passform🩷 Strl 158/164 så passar en xs
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil! M3