Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Armani crewneck - Aldrig använd Armani crewneck som passar riktigt bra nu i höst. Som sagt aldrig använd och är 10/10. Hör av er vid minsta fundering.
Armani crewneck  - ❗️GARDEROBSRENSNING❗️ säljer denna då det inte är min stil längre. Den passar storlek M.
Armani  - Hej jag säljer min Armani kofta som inte jag använder mer är jätte bra i skick och är storlek L/XL slim
Armani tröja - Svart Emporio Armani tröja som aldrig används längre. Skick:9/10 Storlek:S
Armani  väst - Säljer denna Armani väst i storlek S den är aldrig använd köpt i Spanien från Armani butik pris kan diskuteras
Armani tröja - Säljer en Armani tröja som är knappt använd och är jätte skön att använda
Armani tröja - En väldigt ny Armani kofta i svart och gul färg, kan mötas i Örebro eller frakta den!
armani - Armani exchange jätte fräsch och clean bra skick
Armani crewneck
Armani crewneck - 89 Armani crewneck - 90 Armani crewneck - 91

Armani crewneck

Storlek: XS/S
Märke: Armani
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg Armani tröja i storlek XS-S, som nästan aldrig använts. Den är i 8/10 skick för att den använts lite och tvättats. Säljer för att det inte är min still och därav ett billigt pris.

Max
Max
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
kofta  - kofta med tajt midja
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Satin linne - Perfekt skick
Grå sweatshirt från Isabel Marant🥰🥰 - Vill sälja min älskade isabel marant tröja min favoo!! Pågrund av att den kommer inte till användning💖priset kan diskuteras
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta i fint skick från Mango. Passar S och M. Använd gärna köp nu!