Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart sweatshirt från Cubus - En stilren svart sweatshirt från Cubus i ekologisk bomull. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och enkel look.🤎
Sweatshirt från Cubus  - Grå sweatshirt från Cubus i storlek m med volanger på ärmarna
Grå basic sweatshirt - En enkel och stilren grå sweatshirt med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har en avslappnad passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att matcha med jeans eller mjukisbyxor.
Basic topp - Cubus  - Säljer denna gråa basictopp från Cubus i storlek Xs. Se gärna fler annonser med baskläder. Finns att hämta i Göteborg eller kan skickas omgående.
basic tröja, cubus - Säljer denna tröja som alla borde ha i sin gaderob! Har redan i flera andra färger och därför säljer jag! Jättefin och passar till allt💕Xs men är stretchig, jag har S och deb sitter bra
Blå sweatshirt från Basically Basic - Blå sweatshirt från Basically Basic i storlek S. Tröjan har rund hals, ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt långärmad passform. Mjuk insida i fleece som gör den extra skön att ha på sig. Perfekt för chill dagar eller när du vill vara bekväm.
Två basic crewneck sweatshirts - Säljer två stilrena crewneck sweatshirts i dämpade färger, en i gråblått och en i beige. Båda har klassisk passform, ribbade muddar och rund halsringning. Perfekta för en avslappnad och enkel look. Materialet känns mjukt och bekvämt, troligen bomull. Båda för 100
Basic sweatshirt från Cubus
Basic sweatshirt från Cubus - 89 Basic sweatshirt från Cubus - 90 Basic sweatshirt från Cubus - 91 Basic sweatshirt från Cubus - 92

Basic sweatshirt från Cubus

Storlek: S
Märke: Cubus
Färg: Blå

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Basic blå sweatshirt från Cubus i strl S. Bra skick. Pris kan diskuteras vid snabbt köp.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Söt blus från Zara - Blommig blus från Zara. Använt mycket men inte i dåligt skick. Strl 158-164. Ganska kort. Pris kan diskuteras.
Rosa väska från HM - Rosa liten nätt väska från HM. I gott skick. Prutning går bra :)
Örhängen från Åhléns  - Örhängen som endast är använda 1-2 gånger. Köpta på Åhléns. Osäker på materialet men tror inte att det är nickel eftersom att jag inte reagerat på de och är själv allergisk. I guld med vita pärlor. Påse medföljer men ej den som är med på bilden.
Träningstopp från Adidas - Tajt träningstopp i strl xs. Grå och rosa/lila. Lång så bekväm att träna i. Helt oanvänd, endast prövad. Pris kan diskuteras.
Blå stickad tröja - Långärmad ljusblå stickad tröja från Bikbok. Strl L men skulle säga typ en S som är lite lång i ärmarna. Väldigt mysig och snygg ❤️Bra kvalité men lite nopprig (se bild). Pris kan diskuteras.
Off-white långärmad från H&M - Långärmad magtröja från H&M. Knappt använd. Strl S.
Stickad tröja  - Mohair inspirerad tröja från Weekday🤍 Säljer då den inte kommer till användning
Svart stickad tröja från Zara ❤️ - Säljer en stilren svart tröja från Zara. Tröjan har en klassisk design med långa ärmar och rund halsringning. Perfekt för en för en enkel och avslappnad outfit eller ett enkelt och fint basplagg till din garderob. Något nopprig på framsidan men verkligen ingenting som syns när den är på.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →