Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Söt basic tröja  - Jättefin vit basic tröja från lager157, den är endast testad och aldrig använd 💕
Basic tröja - Fin urringad tröja ifrån lager 157
Basic långärmad tröja  - Basic långärmad vit tröja från lager 157. Använd ca 3 gånger. Säljs för att den inte används då jag har flera likadana tröjor. Väldigt fint skick stl S
Basic tröjor - Vill bli av med dom, oanvända! Tänkte mig 30kr för båda.
Vit långärmad basic tröja XS - Enkel och stilren vit långärmad tröja från 157 i storlek XS. Tröjan har rund halsringning och är gjord i mjuk bomull, perfekt för lager-på-lager eller som den är. Passar dig som gillar minimalistisk stil.
Fin basic tröja  - Jättefin tröja som passar till allt! 💕 använd ett fåtal gånger!
basic tröja - en vit basic tröja där ärmarna slutar vid armbågarna ungefär, nästan oanvänd! det står ingen storlek i den men det beror på hur man vill att den ska sitta
Basic tröja - Basic vit tröja från Cubus! Köparen står för frakten!🤍
Basic tröja
Basic tröja - 89

Basic tröja

Storlek: S
Märke: Lager 157
Färg: Vit

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart och vit långärmad tröja från lager 157, går bra att köpa en tröja för 30 kr. Knappt använt någon av dom.

Moahanell
Moahanell
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
russemerch - Säljer hela  blåa  sättet tillsammans,  jag är 171cm lång och dom sitter perfekt på mig storleken är i S i upp o nere DEN VINRÖDA FINNS INTE KVAR!!!! Hör gärna av dig om du har frågor eller om priset
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.