Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Beige tröja
Beige tröja  - 89 Beige tröja  - 90

Beige tröja

Storlek: M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna beigea tröja från Ginatricot🥰Storlek M. Säljer den för 100 kr+frakt.

Leila Kulla
Leila Kulla
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige tröja - Beige tröja, för stor för mig 😔
Beige tröja  - Säljer en  beige sweatshirt från BikBok i storlek M.  Använd med inga defekter!❤️
Beige tröja  - Beige vanlig tröja från New Yorker i storlek M. Använd fåtal gånger.
Beige tröja  - En beige tröja från ginatricot. I väldigt bra skick och använd endast få gånger. Storlek M.
Beige tröja - Säljer en beige ribbad långärmad tröja som köptes för 200 på H&M men säljer billigt eftersom att den har ett litet hål på vänstra armen (se bild 2) som man knappast märker eftersom att den är riktad mot baksidan💕 hör av er för fler bilder eller frågor!
Beige tröja - Säljer en jättefin tröja då den tyvärr inte kommer till någon användning. Köparen står för frakt 💞
Beige tröja  - Så fin❤️
Beige tröja - Säljer min super fina beiga tröja. Jag är en xs/s och den är lite stor på mig. Så är lite oversized men fortfarande en snygg dit.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien, pris pga efterfrågan & utbud. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Rosa stickad kofta - Rosa stickad kofta från pieces i storlek S. Den är köpt på sellpy och säljer då den inte kommer till användning. Pris kan diskuteras🩷
Beige stickad kofta från Zara💕 - Kortärmad stickad kofta från Zara i beige nyans. Koftan har en bred krage, en knapp framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.✨✨✨❤️❤️
Ljusrosa stickad kofta med knappar - Säljer en söt ljusrosa stickad kofta med stora vita knappar och ribbade muddar. Koftan har en croppad passform och långa ärmar, perfekt att slänga över en topp. Enkel och stilren design som passar till mycket. Använt cirka 2 gånger synd inget.
hollister vintage kofta yk2 - mörkblå huvtröja/zip kofta från hollister med rosa tryck. fint skick, stl L men absolut mer som en S💕