Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Beige tröja
Beige tröja  - 89 Beige tröja  - 90

Beige tröja

Storlek: S
Märke: Gina Tricot

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Populära Gina tröjan som sålde slut på en gång. Tyvärr inte fått användning för den därför säljer jag den

Ebba🩵🫧❄️🐬🐚
Ebba🩵🫧❄️🐬🐚
(35)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige tröja - En jätte fin beige vanlig tröja! Köparen står för frakt🚚🚚
Beige tröja  - Beige tröja med högre krage ifrån Gina tricot, storlek S, använd kanske 2-3 gånger 💕
Beige tröja  - En beige tröja från ginatricot. I väldigt bra skick och använd endast få gånger. Storlek M.
Beige tröja - En fin beige långärmad tröja som är köpt från Ginatricot. Den är i storlek xxs, säljer pga den är för liten för mig. Den är lite nopprig inuti men inget som syns på utsidan. Priset går att diskuteras, hör gärna av er!!
Beige stickad tröja  - Trendig beige stickad tröja från Gina, nyskick😍
Beige stickad tröja  - Beige grovstickad tröja
Beige tröja - Beige tröja från gina trosor i strl S❤️ aldrig använd
Beige tröja  - Hög krage, beige tröja. Skönt och stretchigt material. Kan skicka hem till dig! <3 storlek S
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Lindex stickad kofta - Använd men fortfarande i väldigt bra skick , brun/beige färg
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Beige ribbstickad tröja - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek m
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor! Längd: 65 Bröstvidd: 50 Ärm: 66