Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kofta från Zara - (Första bilden är lånad) Jättefin kofta från Zara i storlek L. Koftan är liten i storleken. Koftan är nopprig men annars i bra skick. Hör av er om ni har frågor!
zara kofta - Helt oanvänd kofta från zara💖Lånad bild från Mickelinis tiktokvideo🫶🏻  Ny med prislapp på, tror inte den säljs längre!
Zara kofta - Jättefin zara kofta som inte länge säljs! Har massa fina detaljer och volanger! Hör av dig om du har fler frågor!💕
Zara kofta  - Mysig beige kofta med ribbad struktur och v-ringning. Koftan har stora knappar framtill och långa ärmar, perfekt att slänga på sig över ett linne eller t-shirt. Enkel och stilren design som passar till jeans eller kjol.
 kofta från Zara - Jätte fin kofta från Zara, i storlek S men passar även mig som har XS. Och liknar koftan på första bilden(  första bilden är lånad.)
ZARA KOFTA - Mysig beige stickad kofta med stora bruna knappar och v-ringning. Koftan har en avslappnad passform, ribbade muddar och ett dekorativt veck på ena sidan framtill. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.
Zara Kofta - Jätte gullig biege,vit zara kofta med svarta rosseter!Köpt i Paris och är verkligen så fin och exklusiv!!! Storlek M men passar mig som är xs/s !skulle inte säga att de är en storlek M 49euro = 580kr (helt ny och oanvänd)
Beige kofta från Zara - Trendig krämvit kofta i cropped modell med långa ärmar och snygga guldknappar framtill. Koftan har två små fickor framtill och är stickad i ett mjukt material. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Kofta zara
Kofta zara  - 89 Kofta zara  - 90 Kofta zara  - 91

Kofta zara

Storlek: L
Märke:
Färg: Beige

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kofta (för stor för mig), storlek L men mer åt M hållet.

L
L
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klänning  - Köpt i london för länge sedan. Passar XS-S
Ring  - Ring, sliten. Passar M.
T shirt ”angel baby” croptop - Söt croptop som passar XS-S
Kjol 00 tal  - Med underkjol. Lyser ej igenom.
Tröja cardigan kofta pärlor  - Från HM använd men fortfarande i gott skick
Liknande annonser
Visa alla