Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Gul Polo Tröja
Gul Polo Tröja - 89 Gul Polo Tröja - 90 Gul Polo Tröja - 91

Gul Polo Tröja

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Gul

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gul polo tröja från H&M i jättefint skick. Lite stor i storleken kanske men det är S

J.H
J.H
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gul tröja - Intressekoll på Dena sjukt snygga tröjan från hm som ej går att köpa längre! Är inte helt säker på hur mycket jag skulle kunna tänka mig sälja den för så om ni är intresserade kan ni ge ett prisförslag
Gul tröja - Gul tröja inte sliten använd 2-3 gånger
Gul tröja  - Gul tröja pris kan diskuteras
Gul polo tröja - Jättefin gul tröja för hösten! Nästan aldrig använd. Inte mycket att säga om den utom att den är så fin och passar in till höst färgerna! 🍂
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Avora kofta - Säljs ej längre
Hollister zip up hoodie  - i storlek S i mycket fint skick. De är först till kvarn så kommer inte spara det för någon.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Intimissimi tröja - Säljer min Beigea intimissimi tröja. Den har endast blivit använd ett fåtal gånger och har inga tecken på användning, därför i mycket bra skick. Säljer då den är för stor.❤️
Beige cropped kofta från ONLY - Mysig beige stickad kofta från ONLY med v-ringning och stora matchande knappar framtill. Kortare modell med ribbade muddar och lång ärm. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look.
Ljusgrå kofta från Gina Tricot XS - Mysig ljusgrå kofta från Gina Tricot i ullblandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och stängs med fyra knappar framtill. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika outfits. Storlek XS
Zara kofta  - Jättesnygg kofta från Zara som knappt är använd!