Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - Svart hoodie från BOSS med guldfärgad logga på bröstet. Tröjan har hel dragkedja, huva med snörning och två fickor framtill. Perfekt för en chill och stilren look.
Svart hoodie med dragkedja från BOSS - Säljer en svart hoodie från BOSS med guldfärgat tryck på bröstet. Tröjan har huva, hel dragkedja och två fickor framtill. Tillverkad i mjuk bomullsmix som är skön att ha på sig.
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - Svart hoodie från BOSS med gul dragkedja och gul logotyp på bröstet. Tröjan är i jätte bra skick, hör av er om ni har frågor
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - Svart hoodie från BOSS i storlek S med guldfärgad dragkedja och huva. Snygga kontrastsömmar längs huvan och ärmarna samt diskret geometriskt mönster på ryggen. Mjuk bomullskänsla och klassisk passform, perfekt för chill dagar.
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - Svart hoodie från BOSS i storlek M med vit dragkedja och BOSS-logga på bröstet. Tröjan har huva, långa ärmar och två fickor framtill. Passar som S eller Xs
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - Svart hoodie från BOSS med hel dragkedja, huva med snörning och diskret BOSS-logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och två fickor framtill. Insidan av kragen har en grön detalj. Perfekt för en chill och stilren look.
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - Svart hoodie från BOSS med hel dragkedja framtill och två fickor. Tröjan har huva med snörning och långa ärmar. Materialet är mjukt och känns som bomull, perfekt för chill dagar. Diskret BOSS-logga på bröstet och stilren design.
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - Helt ny Hugo boss hoodie med storlek L. Den är för stor för mig jag är 185cm och väger 79kg
Svart hoodie från BOSS med dragkedja
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - 0 Svart hoodie från BOSS med dragkedja - 1 Svart hoodie från BOSS med dragkedja - 2 Svart hoodie från BOSS med dragkedja - 3

Svart hoodie från BOSS med dragkedja

Storlek: L
Märke: Boss
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart tracksuit från BOSS med hel dragkedja, huva och snörning med gröna detaljer. Långärmad och med fickor på sidorna. Nederkanten har BOSS-logga i vitt och grönt. Materialet är mjukt och känns som bomull eller polyester, perfekt för chill eller träning.

Kvalite
Kvalite
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige alpacka blend omlottkofta från Gina Tricot - Fin omlott tröja, har använt en gång så i nyskick, kom gärna med prisförslag
Ralph lauren tröja - Säljer en mörkblå stickad tröja från Ralph lauren som är i storlek 10-12, säljer denna då den är liten på mig men passade när jag var 13/14 som man kan se på bilden! Priset är lågt då jag vill få den såld snabbt. Pris kan diskuteras!
Merinblå kofta från Samsøe Samsøe - Stilren merinblå kofta från Samsøe Samsøe i topp skick , den har varmt material och passar perfekt under din jacka på vintern . Den är i storlek S men passar M , skriv för frågor eller likande 🤗
Brun stickad kofta med stora knappar -  Säljs ej längre och köpt i primark utomlands därav priset. Den är helt oanvänd med prislappen kvar❣️pris går att diskuteras 🫶
Intimissmi tröja - Den jättefina intimissmi tröjan ett litet hål vid tummen men inte något man tänker på
Beige stickad tröja från Zadig Voltaire med text  - Säljer en beige stickad tröja med svart text 'ROCK' framtill. Tröjan har långärmad design och rund hals. Perfekt för dig som gillar en enkel men cool stil. Passar till jeans eller kjol för en avslappnad look.
Zadig tröja  - Säljer denna eftertraktade zadigtröjan då den tyvärr var för liten, den är använd men i fint skick. Obs bilderna är från förra säljaren. Den är I storlek 14s vilket ska motsvara xs men tycker själv att den är lite mindre. Pris kan diskuteras💗💗💗💗
Acne Studios longsleeve  - Säljer en helt ny Acne Studios longsleeve tröja I storleken S. Den är helt ny och endast testad. Äkta! Meddela gärna om du är intresserad