Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - Snygg svart hoodie från BOSS med hel dragkedja i kontrastfärg och diskret mönster på framsidan. Tröjan har huva med snörning och två fickor med dragkedja. Perfekt för en stilren och sportiga look
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - Svart hoodie från BOSS i storlek M med guldfärgad BOSS-logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, två fickor fram och hel dragkedja. Ribbad mudd vid ärmslut och nederkant. Perfekt för chill eller streetwear.
Svart hoodie med dragkedja från BOSS  - Svart tunnare hoodie från BOSS Homewear med vit piping längs axlarna och grått foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, två fickor och BOSS-logga på bröstet.
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - Svart hoodie från BOSS i storlek S med guldfärgad dragkedja och huva. Snygga kontrastsömmar längs huvan och ärmarna samt diskret geometriskt mönster på ryggen. Mjuk bomullskänsla och klassisk passform, perfekt för chill dagar.
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - Svart hoodie från BOSS med guldfärgad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, hel dragkedja framtill och långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Snygg och enkel design som funkar till det mesta.
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - Svart hoodie från BOSS i storlek M med guldfärgad BOSS-logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, hel dragkedja framtill och två fickor. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en clean och stilren look.
Svart hoodie med dragkedja från BOSS - Svart hoodie från BOSS med vit logga på bröstet och vita ribbade detaljer på ärmar och rygg. Tröjan har huva med snörning, hel dragkedja och känguruficka framtill. Perfekt för en chill och sportig look.
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - Svart hoodie från BOSS med grå huva och vita detaljer längs axlarna. Tröjan har hel dragkedja framtill, fickor och BOSS-logga på bröstet. Perfekt för chill dagar och streetwear-stil. Materialet känns mjukt och är troligtvis polyester.
Svart hoodie från BOSS med dragkedja
Svart hoodie från BOSS med dragkedja - 0 Svart hoodie från BOSS med dragkedja - 1 Svart hoodie från BOSS med dragkedja - 2

Svart hoodie från BOSS med dragkedja

Storlek: M
Märke: Boss
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart hoodie från BOSS med vit dragkedja och snörning i huvan. Liten BOSS-logga på bröstet och upprepade BOSS-tryck längs nederkanten på baksidan. Perfekt för en chill och stilren look.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige hoodie från Nike med huva - Säljer en beige hoodie från Nike med klassisk logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka framtill. Perfekt för chill dagar och har en skön loose passform. Materialet är mjuk bomull och polyester.
Grå Jordan PSG hoodie med gul logga - Snygg grå hoodie från Jordan x Paris Saint-Germain med stor gul PSG-logga på ryggen och mindre loggor på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka. Perfekt för dig som gillar streetwear och fotboll.
Mörkblå slim straight jeans Calvin Klein - Säljer ett par mörkblå slim straight jeans från Calvin Klein i storlek W32 L32. Klassisk femficksmodell med snygg tvätt och diskreta sömmar. Perfekta om du gillar en smalare men ändå rak passform. Materialet är klassisk jeansbomull.
Svart pufferjacka Nike Storm-FIT S - Svart pufferjacka från Nike med Storm-FIT-teknologi. Jackan har huva, två stora dragkedjefickor framtill och klassisk Nike-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar med sin vadderade design och sportiga look.Mäket på jackan har gått sönder lite. Nypris 2500kr
Blå HOODRICH hoodie med tryck - Snygg blå hoodie från HOODRICH med stort vitt tryck på bröstet och coolt grafiskt tryck på ena ärmen. Klassisk huva och känguruficka framtill. Perfekt för en streetwear-look och riktigt skön att bära till jeans eller joggers.
Krämvit hoodie Hampton 44 - Snygg krämvit hoodie från Hampton 44 med tryck på bröstet och ryggen. Hoodien har stor huva, dragsko och en klassisk magficka. Tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Svart hoodie EA7 Emporio Armani - Snygg svart hoodie från EA7 Emporio Armani med stor logga på bröstet. Klassisk modell med huva och dragsnören samt en stor magficka. Perfekt för en avslappnad och trendig stil. Mjuk bomullskänsla och ribbade muddar vid ärmar och nederkant.
Nike Air Jordan 1 Low svart/grön - Snygga Nike Air Jordan 1 Low sneakers i svart, grönt och vitt läder. Klassisk siluett med svart swoosh på sidan och gul Jumpman-logga på plösen. Perfekta för dig som gillar streetwear och vill ha en ikonisk sneaker i garderoben.
Liknande annonser
Visa alla