Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Beige hoodie från BOSS med huva
Beige hoodie från BOSS med huva - 0 Beige hoodie från BOSS med huva - 1

Beige hoodie från BOSS med huva

Storlek: S
Märke: Boss
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en beige hoodie från BOSS med svart broderad logga på bröstet. Tröjan har en stor huva med grå insida, känguruficka framtill och långa ärmar. Perfekt för en chill och avslappnad stil.

Molly
Molly
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige hoodie från BOSS med huva - Snygg beige hoodie från BOSS med svart logotyp på bröstet. Tröjan har huva med svarta knappar, stor magficka och långa ärmar. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller tights.
Beige hoodie från BOSS med huva - Inga fel & defekter på hoodien, Kvitto finns, köpt på zalando, nypris: 1400
Beige hoodie från BOSS - Säljer en stilren beige hoodie från BOSS med svart logga på bröstet. Den har en klassisk känguruficka och justerbar huva med svarta snören. Perfekt för en avslappnad look. Inga hål eller fläckar osv. Den sitter lite tajt så M/S. Pris kan diskuteras.
Beige hoodie från BOSS med logga - Snygg beige hoodie från BOSS med stor vit logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning och praktiska fickor på sidorna. Perfekt för dig som gillar en clean och stilren look. Mjuk och skön bomullskänsla.
Beige hoodie med huva  - Såå snygg  hoodie från Gina, helt slutsåld i denna färgen, storlek M men skulle säga att den passar allt mellan xs-m beroende på hur man vill att den ska sitta❤️
Beige hoodie med huva och snörning - Snygg beige hoodie med huva och snörning framtill. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar en enkel och stilren look. Materialet känns mjukt och skönt mot huden.
Beige hoodie med huva och snörning - En stilren beige hoodie med huva och snörning. Tröjan har en avslappnad passform, ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt lång ärm. Perfekt för en chill och enkel look. Aldrig använt den
Beige hoodie från Atla med huva - Säljer en stilren beige hoodie från VILA i strlk S men jag skulle säga att den är mer som XS. Finns några ljusa fläckar centralt.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara kofta  - Jättesnygg kofta från Zara som knappt är använd!
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Avora kofta - Säljs ej längre
Hollister zip up hoodie  - i storlek S i mycket fint skick. De är först till kvarn så kommer inte spara det för någon.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Intimissimi tröja - Säljer min Beigea intimissimi tröja. Den har endast blivit använd ett fåtal gånger och har inga tecken på användning, därför i mycket bra skick. Säljer då den är för stor.❤️
Beige cropped kofta från ONLY - Mysig beige stickad kofta från ONLY med v-ringning och stora matchande knappar framtill. Kortare modell med ribbade muddar och lång ärm. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look.
Blå sweatshirt Maison Kitsuné - Mörkblå sweatshirt från Maison Kitsuné med vit grafisk print och logga på bröstet. Nypris: 2500, kan tänka mig att pruta 😉