Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Burberry Hoddie
Burberry Hoddie - 89 Burberry Hoddie - 90

Burberry Hoddie

Storlek: M
Märke: Burberry
Färg: Svart

1400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Berberry hoddie storlek M Bästa kvalitet Tags finns Finns i Gbg Pris:1400 går att diskuteras lite

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
C.p - C.p company
Moncler  - Moncler tröja Piké  Priset kan diskuteras
Svarta jeans från Levis - Snygga svarta jeans från Levis med klassisk femficksdesign och knappgylf. Perfekta för en stilren look. Passar till det mesta och är ett måste i garderoben.
Svarta jeansbyxor - Snygga svarta jeansbyxor med klassisk design. De har en normal passform och är perfekta för en stilren look. Byxorna har en dragkedja och knappar framtill. Storlek w31 L32
Svarta cargopants med fickor - Snygga svarta cargopants med flera praktiska fickor och en knappdetalj i midjan. Perfekta för en avslappnad stil och passar bra till olika tillfällen.
Blå jeans från Rocket - Snygga blå jeans från Rocket med klassisk femficksdesign och kontrastsömmar. Perfekta för en avslappnad stil. Märkeslapp i läder baktill.
Vita jeansbyxor - Snygga vita jeansbyxor med klassisk femficksdesign. Byxorna har en ren och stilren look med knapp- och dragkedjestängning. Perfekta för en fräsch och modern stil. Storlek W29 L32
Beige overshirt från jack&jones - Säljer en stilren beige overshirt från Jack&jones. Jackan har knappar framtill och två bröstfickor med lock. Perfekt för lager-på-lager-stil under höst och vår. Knappt använd
Svart hoodie från Hoodrich - Säljer en svart hoodie från Hoodrich med röd text på framsidan. Den har en klassisk huva med dragsko och är perfekt för en avslappnad stil. Passar bra till både jeans och joggers.
Liknande annonser
Visa alla
Burberry hoddie  - Säljer denna väldigt unika burberry hoddie till ett väldigt bra pris då nypris ligger på runt 5000kr. Den är perfekt nu när det börjar bli lite kallare. Skric vid funderingar!
Burberry zip hoddie  - Säljer denna burberry tröja som är köpt i Milano. Knappt använd och är i perfelt skick. Kvitto ingår! Hör av dig om du är intresserad!
Burberry Icon Stripe Hoddie ( oanvänd )  - Helt ny och oanvänd burberry kofta! ( utköring / leverans includeras gratis! )
Burberry kofta - burberry kofta. Bild på alla ”defekter” är med. Säljer billigt pga olika omständigheter
Burberry hoodie - Svart långärmad hoodie från Burberry med hel dragkedja framtill och huva med svarta dragskor. Designen har märkets klassiska beige rutmönster med svarta, vita och röda linjer längs axlarna, under ärmarna och på sidorna. Rak modell med ribbade muddar och nederkant samt diskreta framfickor.
Burberry kofta - burberry kofta. Bild på alla ”defekter” är med. Säljer billigt pga olika omständigheter
Burberry zip - Den är använd några fåtal gånger men inga tecken på användning. Säljer pågrund av att jag inte använder den längre så annars bara den ligger och skrotar sig.  Några frågor eller funderingar gärna fråga!
Burberry tröja - En vintage Burberry tröja, storlek XL men passar mer som S-M
Fortsätt i appen →