Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry med rutigt foder i huvan.
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snörning i huvan och två fickor. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look med en touch av Burberrys ikoniska mönster.
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Säljer en grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt mönster i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snörning vid huvan och två fickor. Perfekt för dig som gillar stilrena märkesplagg med lyxig touch och snygga detaljer.
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snörning i huvan och två fickor. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Stilsäker detalj med Burberry-tag kvar.
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och insidan. Tröjan har broderad logga på bröstet, snörning i huvan, två stora fickor framtill och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som gillar stilren streetwear med lyxig touch.
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry med klassisk rutig insida i huvan och broderad ryttare på bröstet. Tröjan har dragkedja framtill, snörning i huvan och ribbade muddar. Metall-detaljer med Burberry-logga på snörändarna ger en lyxig touch.
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry i storlek M. Klassisk dragkedja framtill och två fickor. Huva med ikoniskt Burberry-rutigt foder i beige, svart och rött. Mjuk bomullskvalitet och broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena märkesplagg.
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har hel dragkedja, två fickor fram och justerbar huva med snörning. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig vardagslook.
Grå hoodie från Burberry med dragkedja
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - 0 Grå hoodie från Burberry med dragkedja - 1 Grå hoodie från Burberry med dragkedja - 2

Grå hoodie från Burberry med dragkedja

Storlek: M
Märke: Burberry
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå hoodie från Burberry med klassisk rutmönstrad huva och snörning. Tröjan har dragkedja framtill, två fickor och ribbade muddar. Insidan är mjuk och skön, perfekt för chill dagar. Ikonisk Burberry-tag kvar på plagget.

Emir
Emir
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusrosa hoodie från Lacoste - Snygg ljusrosa hoodie med dragkedja från Lacoste. Klassisk krokodillogga på bröstet, två fickor framtill och huva med dragsko. Mjuk och skön bomullsblandning, perfekt för en chill och avslappnad stil.
Adidas Predator orange/blå fotbollsskor - Säljer ett par Adidas Predator fotbollsskor i en riktigt snygg orange och blå färg med vita detaljer. Skorna har klassiska tre ränder på sidan, låg profil och snörning. Ovandelen är i syntetmaterial och sulan har dobbar för bra grepp på planen. Perfekta för dig som vill sticka ut på matchen! De är använda endast 1 gång. Har dessvärre ingen original box eller påse då jag fick de av min klubb som de var. Kan gå ned vid snabb affär och är öppen till eventuella byten.
Vit hoodie med rött hjärta - Säljer en stilren vit hoodie från AMI Paris med deras ikoniska röda hjärta broderat på bröstet. Hoodien har huva med dragsko, magficka och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg streetwear. Hoodien skulle jag påstå är storleken M/L något där emellan. Kan gå ned i pris vid snabb affär.
Svart sweatshirt från Casablanca - Cool svart sweatshirt från Casablanca med färgglatt grafiskt tryck på bröstet och stor design på ryggen. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear och unika prints.
Vit hoodie från Casablanca - Säljer en vit hoodie från Casablanca med färgglad grafisk print av ett fönster och texten 'Casa Blanca' på ryggen och bröstet. Hoodien har huva och magficka, samt ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear och snygga detaljer. Kan gå ned i pris vid snabb affär.
Liknande annonser
Visa alla