Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Vit sweatshirt från Burberry med nalletryck
Vit sweatshirt från Burberry med nalletryck - 0 Vit sweatshirt från Burberry med nalletryck - 1

Vit sweatshirt från Burberry med nalletryck

Storlek: M
Märke: Burberry
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

400 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Vit sweatshirt från Burberry med ett stort tryck av en nalle på bröstet och tydlig Burberry-logga. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Materialet är mjuk bomull, perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut. Storlek M men passar S

137 shooter
137 shooter
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit sweatshirt från Burberry - Vit sweatshirt från Burberry med svart fyrkantigt tryck och logga på bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar och är tillverkad i mjuk bomull. Snyggt tryck med globmotiv och texten 'London, England'. Perfekt för dig som gillar stilrena designer.
Vit sweatshirt från Burberry - Säljer en superfin vit sweatshirt från Burberry med ett coolt nalletryck på framsidan. Nallen har en orange tröja och en svart keps, vilket ger en lekfull touch. Perfekt för en avslappnad stil och passar till både jeans och joggers. Tröjan är i bra skick och redo för nya äventyr!
Vit sweatshirt från Burberry - Säljer en stilren vit sweatshirt från Burberry med det klassiska TB-logotypen tryckt i svart på bröstet. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Fick den i present för några år sedan och har sedan desss blivit för liten. Använt den 3-4 gånger totalt
Vit sweatshirt från Burberry - Vit sweatshirt från Burberry med klassisk rund hals och långärmad design. På bröstet finns en svartvit patch med texten 'Burberry London England'. Tröjan är tillverkad i mjuk bomull och har en clean, stilren look som passar perfekt till jeans eller joggers.
Vit Burberry sweatshirt med tryck - Snygg vit sweatshirt från Burberry med stort svart tryck av riddare och logga framtill. Tröjan har rund hals, långa ärmar och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en modern twist.
Vit Burberry sweatshirt med tryck - Tjena, jag säljer en vit burberry sweater för bara 600 kr! Kom privat för mer information
Vit sweatshirt från Burberry - Säljer en vit sweatshirt från Burberry med stort B-tryck och klassiskt rutig mönster i orange och svart på bröstet. Tröjan har rund hals och långa ärmar, perfekt för dig som gillar stilrena designer med en twist.
Vit sweatshirten från Burberry - Säljer en stilren vit sweatshirt  Burberry med broderad logga framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar klassisk och clean stil.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Jaded london kofta - Superfin kofta från jaded london som inköptes i december knappt använd!
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Blå Randig Ralph Lauren tröja - Säljer en sjukt fet randig tröja från Ralph Lauren i färgen mörkblå. Tröjan är i bra skick då den har varit väl omhändertagen förutom att en av nacklapparna trillar av men inget som påverkar själva tröjan! Dne är i strl S och sitter även som S. Hör gärna av er vid frågor elr funderingar!!
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!