Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Grå Burberry hoodie med dragkedja
Grå Burberry hoodie med dragkedja - 0 Grå Burberry hoodie med dragkedja - 1 Grå Burberry hoodie med dragkedja - 2 Grå Burberry hoodie med dragkedja - 3

Grå Burberry hoodie med dragkedja

Storlek: S
Märke: Burberry
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

850 SEK

Frakt från 63 SEK
Beskrivning

Säljer en grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och snygga detaljer på snörningen. Tröjan har dragkedja framtill, två fickor och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga streetwear-plagg.

Elias
Elias
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry finns i alla storlekar från S M L XL:)
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry i 100% bomull med klassiskt rutigt foder i huvan och insidan. Tröjan har huva med snörning, dragkedja framtill och två fickor. Ikonisk Burberry-logga broderad på bröstet. Passar tyvärr inte mig.
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Säljer en grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och broderad logga på bröstet. Tröjan har dragkedja framtill, snörning i huvan och två fickor. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och broderad logga på bröstet. Tröjan har hel dragkedja, snörning i huvan och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry i storlek S med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snörning vid huvan och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva streetwear-plagg. Och den är helt ny bätte fin o varm för vinter
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Säljer en grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och insidan. Tröjan har dragkedja, snörning i huvan och diskret broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull och har ribbade muddar vid ärmar och nederkant.
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har hel dragkedja, snörning i huvan och två fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look med ikoniska Burberry-detaljer. Helt oanvänd burberry hoodie, priset kan också diskuteras
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Säljer en grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och insidan av dragkedjan. Tröjan har en stor B-logga på bröstet, snörning i huvan och praktiska fickor. Nog den skönaste hoddien jag ägt men börjar bli för liten. Den är i storlek S men passar även medium. Skicket är bra och kvitto finns. Hör av er vid funderingar!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Oversized svart stickad tröja - Säljer en oversized svart stickad tröja med lång ärm och avslappnad passform. Den är i ull vilket gör den jättefin i materialet, lite fluffig. Som ny!!
Zara kofta  - Jättesnygg kofta från Zara som knappt är använd!
Vit kofta med träknappar - Stilren vit kofta med v-ringning och två stora träknappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och en figurnära passform. Perfekt att matcha med ljusa byxor för en fräsch look. Från ginatricot
Fodrad Cardigan - Säljer denna stickade cardigan med fodrad insida. Den är storlek L men kan även passa M.         Bredd: 58,5cm, Längd: 70cm, Ärmlängd: 66cm.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Gul topp - Gul topp från Zara med rosetter på axlarna och dragkedja i sidan. Använd ett fåtal gånger.
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.