Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Orange hoodie från Champion - Säljer en orange hoodie från Champion med stor broderad logga över bröstet. Tröjan har huva med snörning och en klassisk känguruficka framtill. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med färg.
Beige hoodie från Champion - Säljer en beige hoodie från Champion med vit dragkedja och klassisk logga på bröstet. Tröjan har magficka och långa ärmar, perfekt för en avslappnad stil. Supermjuk och skön att ha på sig!
Svart hoodie från Champion - Säljer en svart hoodie från Champion med det klassiska logotypen broderad på bröstet. Tröjan har en bekväm passform med långa ärmar och en praktisk ficka framtill. Perfekt för en avslappnad stil. Storlek Medium
Champion hoodie  - Bra skick, barn storlek L motsvarar XS
Grå hoodie från Champion - Grå hoodie från Champion med svart snörning och stor logga på bröstet. Klassisk känguruficka framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.
Röd hoodie från Champion - Röd hoodie från Champion med stor vit logga och texten 'New York N.Y.' framtill. Klassisk känguruficka och huva. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en snygg och bekväm tröja med sportig vibe. I fint använt skick
Gul hoodie från Champion  - Snygg ljusgul hoodie från Champion med klassisk känguruficka och broderad logga på ärmen. Tröjan har huva och ribbade muddar. Storlek  medium 138-142💛
Mörkblå hoodie från Champion - Säljer en mörkblå hoodie från Champion med dragkedja framtill och huva. Tröjan har två fickor och ett vitt Champion-tryck på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil. lite urtvättad.
Champion hoodie
Champion hoodie  - 89 Champion hoodie  - 90

Champion hoodie

Storlek: M
Märke: Champion

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna supersnygga trendiga hoodie från champion,då den tyvärr inte har kommit till användning på senaste. Köpt för 900kr, jag säljer för 300kr✨😊 Skriv ifall ni vill ha fler bilder!!

Alizia Holmgren
Alizia Holmgren
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta från Uniqlo  - Säljer en beige kofta från Uniqlo i storlek S, tillverkad i mjuk ull. Koftan har ribbade muddar, två fickor fram och stängs med tre knappar. använd ca 3 gånger 🤍 pris går att diskutera
Intimissimi tröja - Säljer en vinröd intimissimi tröja med spets. Den är i fint skick o ser så gott som ny ut då den inte har några defekter/nåt hål eller är nopprig. Använd endast ett fåtal gånger. Köpt för 489 o säljer för 350❤️❤️
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Figursydd cardigan - Använd ca 1 gång så skicket är som nytt, alla knappar intakta 🌸
Vinröd kofta - Mysig vinröd kofta med lång ärm och knappar framtill. Koftan är stickad och har en enkel, klassisk design som passar perfekt till lager-på-lager under kyliga dagar.
Grå omlott kofta med knyt - Säljer en ljusgrå omlott kofta med knyt i sidan. Koftan har v-ringad hals och långa ärmar, och är stickad i mjukt material. Perfekt att styla med ett linne under och jeans för en chill look.