Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Comme des garcons  - Säljer en comme des garçons tröja, nästan helt oanvänd. Köptes ny på NK  Storlek S men passar XS
 PLAY Comme des GARCON long sleeve  -  Jätte Fint skick  Knappt använd  Pris kan diskuteras
Play Comme des garcons  - Använd 1 gång för att testa men blev för liten. Den är är äkta, kvitto finns!
Comme Des Garcons Sweater - Strl M
Comme des garcons kofta - Tja! Säljer en fet comme des garcons kofta som är i storlek L men passar bra i M också, bra skick men något litet hål som är lätt att fixa. Nya pris är runt 4500kr men jag säljer denna för endast 750kr. Skriv om det är något mer som behövs besvara på!
Comme des garcons Play hoodie - En fin CDG hoodie i Storlek S Passar XS - S  Skicka vid intresse!
Comme des garcons Tröja - Priset går att diskuteras! Snygg långärmad tröja i väldigt bra skick. Tröjan är i storlek S. Tröjan har en väldigt fin passform och passar perfekt till nästan alla byxor. Nypris ca 1200 kr.
Common des garcons
Common des garcons - 89

Common des garcons

Storlek: L/M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bara ett halvår ny cdg tröja

Jan von skinkmacka
Jan von skinkmacka
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
russemerch - Säljer hela  blåa  sättet tillsammans,  jag är 171cm lång och dom sitter perfekt på mig storleken är i S i upp o nere DEN VINRÖDA FINNS INTE KVAR!!!! Hör gärna av dig om du har frågor eller om priset
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!