Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
stickad tröja - jättefin stickad tröja från zara i en lite mer smutsvit färg!! strl xl men sitter som M, ni ser på bilden och jag har vanligtvis S💗
Stickad tröja, Leopardmönster  - Säljer min stickade tröja i leopardmönster. Tröjan är i väldigt bra skick. Den är jättemysig och inte sticksig enligt mig. Hör av er om ni har frågor eller vill ha fler bilder!🩷🩷Pris kan diskuteras!!
Stickad tröja - Storlek L men passar mig som har M. Den går att knyta så storleken funkar att justera. Använd typ 3ggr så bra skick!
Moncler zip hoodie 🔥 - En mörkblå/marinblå moncler zip i storlek M men sitter som S och passar någon med längden 165 ungefär 🔥(pris kan diskuteras)
Ljusbeige stickad tröja Odd Molly - Säljer en vit/ cremevit stickad tröja från Odd Molly med klassiskt flätmönster. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look och vill ha något mjukt och skönt. Storlek 1 som enligt deras storleksguide motsvarar en storlek S. Den är ju otroligt fint skick men den är mer amen. Kan den små tecken på användning.
stickad tröja - Säljer en beige stickad tröja från Zara med rund hals och ribbade detaljer vid kragen. Jätte snygg och passar till alla byxor🤩
Stickad tröja - En svart och vit stickad tröja med polo krage. (Har några skavanker de bild) en och ett halvår gammal från NAKD❤️
Stickad tröja med eldflammor🔥
Stickad tröja med eldflammor🔥 - 89 Stickad tröja med eldflammor🔥 - 90

Stickad tröja med eldflammor🔥

Storlek: L
Färg: Flerfärgad

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjocktröja med blå eldflammor, hur fränt?! Den är i storlek L men är snygg som oversized också😍🔥

Harriet
Harriet
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Ribbad tröja med knappar - Snygg ljusgul långärmad tröja med tight passform och dekorativa knappar längs axlarna. Tröjan har rund halsringning och är ribbstickad för en bekväm känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och en fräsch look.
Hm mohair tröja  - Jättefin turkos mohair tröja från hm i ett bra skick då den inte har kommit till så mycket användning. Jättesöt och fin färg nu till våren💕💕(Lånad bild)
Beige kofta från Gina Tricot - Helt ny, endast provad! Skriv för frågor🥰
Populär kofta  - Denna super coola populära kofta ! Bra skick
Vit sweatshirt Zadig & Voltaire🌟😍 - Vit sweatshirt från Zadig & Voltaire med svart tryck på bröstet där det står 'Art is Truth', 'Rive Droite' och 'Est. 1997'. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och en avslappnad passform. Det finns även ett litet dödskalletryck framtill. Tröjan har en liten defekt!!!!
Grå stickad tröja från Zara - Mysig grå stickad tröja från Zara med hög hals och kontrastfärgade sömmar. Tröjan har en loose passform och långa ärmar, perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Snygg stickad tröja gina - Snygg stickad vit tröja från Gina med båthalsringning och vida ärmar. Endast använd en gång så som ny!🩷Tröjan har en figurnära midja o djup rygg. Den har långa, vida ärmar, ribbstickad nederkant och normal passform🩷 Strl 158/164 så passar en xs