Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Cool tröja
Cool tröja - 0 Cool tröja - 1

Cool tröja

Storlek: XS
Skick: Mycket bra skick

79 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer denna fina tröjan, är mer beige än olivgrön i verkligheten🌺 ärmarna är 3/4 längd

Amanda
Amanda
(21)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Cool tröja med snörning  - Säljer denna supersnygga tröja med snörning på sidorna💗 superskön och aldrig använd!
Cool tröja  - Super cool beige tröja. Lite skrynklig och har använts 10+ gånger men super fin ändå
Cool tröja  - En cool tröja som är köpt vintage🎀 storlek M/L (baggy)🎀 skriv vid frågor🎀
Cool tröja - Så cool tröja! perfekt till hösten
Cool tröja  - Köpt på Sandro i Paris 2022🙌🏼❤️ använd fåtal gånger, alltså i mycket bra skick!
Cool tröja  - Tröja med tre kvarts ärmar som är i bra skick. Är v-ringad. Har coolt print, svartvita ärmar och på framsidan är den en kvinna och text i blå. Det står att det är 100% cotton. Skulle säga att det är storlek S - M
Cool tröja - Jätte snygg tröja med bälte, trendig
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien, pris pga efterfrågan & utbud. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Skit snygg tröja från weekday - Så sjukt snygg tröja från weekday!! Aldrig använd då jag köpte en och fick sedan en exakt lika dan🥰 köpt för 359;- säljer för 200❤️❤️
Vintage kofta från Saint Tropez - Snygg beige/ljusrosa vintage kofta från Saint Tropez med v-ringning och långa ärmar. Koftan har smala ribbade muddar och knäpps med flera små knappar framtill. Tillverkad i ett tunt, mjukt material som sitter figurnära och passar perfekt till lager på lager. Saknas en knapp men inget man tänker på🤍🫶🏼
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek s