Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Rosa huvtröja
Rosa huvtröja  - 89 Rosa huvtröja  - 90

Rosa huvtröja

Storlek: S

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S Välanvänd därav 20kr Tröjan är hel har inga hål En jättefin rosa färg med roséguld detaljer mysmaterial på utsidan💕

Emma Bodinger
Emma Bodinger
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd och rosa huvtröja från Adidas - Säljer en snygg röd och rosa huvtröja från Adidas med dragkedja och vita ränder på Tröjan har en bekväm passform och är tillverkad i ett mjukt material. 💕
Rosa och grå huvtröja från Adidas - Säljer en snygg huvtröja från Adidas i rosa och grått. Tröjan har en dragkedja framtill och en stor logga på ryggen. Använd 1-2 gånger.
Etriel huvtröja ny - Ny rosa huvtröja med dragkedja. Tröjan har två fickor framtill. Se sista bild för rätt färg. Katt finns I hemmet
Nike huvtröja - Fin rosa Nike kofta
Peak Performance huvtröja - Säljer min rosa peak tröja. Strl Xs men passar perfekt på S, köpte förra veckan å den är knappast använd. Nypris 1400kr, och jag säljer för 450kr. Priset kan diskuteras!
Huvtröja!  - Supersöt huvtröja från stadium. Säljs för att den inte kommer till användning. Hör av er om ni undrar något!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr