Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Rosa hoodie med huva och magficka
Rosa hoodie med huva och magficka - 0 Rosa hoodie med huva och magficka - 1 Rosa hoodie med huva och magficka - 2 Rosa hoodie med huva och magficka - 3 Rosa hoodie med huva och magficka - 4

Rosa hoodie med huva och magficka

Storlek: L
Märke: Cubus
Färg: Rosa
Skick: Acceptabelt skick

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En enkel och snygg rosa hoodie från H&M med huva och dragsko samt en stor magficka. Tröjan har långa ärmar och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för en avslappnad och trendig look.

Vane Gonzalez
Vane Gonzalez
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa hoodie från Hollister med huva - Säljer en snygg rosa hoodie från Hollister med limegröna broderade bokstäver på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill ha något bekvämt och färgstarkt.
Rosa Glossier hoodie med huva - Säljer en rosa hoodie från Glossier med vit logga framtill. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka. Knappt använd.
Rosa hoodie med tryck och huva - Säljer en rosa hoodie med stor vit och grå logga på bröstet och svart text längs båda ärmarna. Tröjan har huva och en stor magficka framtill. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en skön och snygg look.
Vit hoodie med huva och magficka - Klassisk vit hoodie med huva och snörning samt stor magficka framtill. Tröjan har lång ärm och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en avslappnad och stilren look.
Lila hoodie med huva och magficka - Säljer en stilren lila hoodie med huva och dragsnören. Tröjan har en klassisk magficka och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar en enkel och snygg look.
Ljusrosa hoodie med magficka - Hela settet för 400kr annars kostar det cirka 700kr nytt  byxorna xs och hoodien s båda ifrån Gina tricot
Grå hoodie med dragkedja och huva - Enkel och stilren grå hoodie i storlek 170. Tröjan har hel dragkedja framtill, två stora fickor och en skön huva. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha något bekvämt och basic. Tillverkad i mjuk bomullsmix.
Brun hoodie med huva och ficka - Mysig brun hoodie från Cubus i storlek S. Tröjan har huva med snörning och en stor känguruficka framtill. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller mjukisbyxor. Tillverkad i mjuk bomullsmix för extra komfort.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek L. Kan upplevas betydligt mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛