Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hoodie - Säljer min svarta hoodie i och med att jag inte använder den så mycket.
Hoodie  - Säljer denna junkyard hoodie då den inte används längre🤍(lägger upp igen)
Hoodie - Gina tricot strl S.
Fin hoodie! - Rätt så bra skick! Något sliten. Säljer pga får ingen användning för den. Pris kan diskuteras
Hoodie - Cubus XS.
hoodie - Säljer en brun hoodie från Lindex i storlek S. Den har en klassisk design med huva och en stor ficka framtill. Perfekt för en avslappnad stil.
Hoodies  - Säljer tre hoodies, alla för 200kr. Storlek S men passar M också.
Hoodie  - Off White hoddie storlek S / M
Hoodie
Hoodie  - 89 Hoodie  - 90 Hoodie  - 91

Hoodie

Storlek: S

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, jag säljer min snygga Defend hoodie. Tröttnade på den så att de dags att sälja den. 9/10, alltså använd typ 4 gånger Storlek S Dm för fler bilder!😊 Ny pris 1000kr Säljer för 500 Färg vit!

Dripgod
Dripgod
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara tröja som inte säljs längre  - Säljer en vit långärmad tröja från Zara med snygg spetsdetalj över magen. Tröjan har rund hals och är gjord i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar dig som vill ha något enkelt men ändå unikt.
eftertraktad grön och rosa zara kofta - Säljer min superfina gröna och rosa zara kofta (vänster om bilden) 🌟 supersnygg,  knappt använd! Tveka inte om att skriva om ni har frågor 🥰. Andra bilden är min. Priset går att diskuteras 🥰
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Intimissimi tröja - Säljer en vinröd intimissimi tröja med spets. Den är i fint skick o ser så gott som ny ut då den inte har några defekter/nåt hål eller är nopprig. Använd endast ett fåtal gånger. Köpt för 489 o säljer för 350❤️❤️
Ljusrosa fluffig kofta med knappar - Ljusrosa kofta me knappar från Ginatricot i storlek XS
Vit hoodie från Polo Ralph Lauren - Vit hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka framtill. Mjuk och skön, perfekt för chill dagar. Snygg och enkel design som funkar till det mesta.
Beige stickad tröja från Zara  - Jättefin stickad tröja från Zara i storlek M men sitter som S/XS då den är liten i storlek. Använd fåtal gånger. Skriv privat för egna bilder, pris kan diskuteras 💗