Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Dsquared sweater
Dsquared sweater - 89 Dsquared sweater - 90 Dsquared sweater - 91

Dsquared sweater

Storlek: 14ÅR

550 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

En asball rosa tjocktröja från Dsquared (äkta). Fick den när jag var yngre men den blev nästan aldrig använd så den är som ny! Exklusiv märkeströja, där av dyr! Nypris: ungefär 2000kr!! Säljer för 550kr Storlek: 14 år, funkar absolut för barn mellan 10-14

Tilda
Tilda
(130)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
russemerch - Säljer hela  blåa  sättet tillsammans,  jag är 171cm lång och dom sitter perfekt på mig storleken är i S i upp o nere DEN VINRÖDA FINNS INTE KVAR!!!! Hör gärna av dig om du har frågor eller om priset
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Abercrombie & fitch zip med foder  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!