Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Ellesse sweatshirt
Ellesse sweatshirt  - 89 Ellesse sweatshirt  - 90

Ellesse sweatshirt

Storlek: S
Märke: Ellesse
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använt en gång. De är en smal men passar medium. Bra skick.

Milo Kristoffersson
Milo Kristoffersson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart sweatshirt från Ellesse - Svart sweatshirt från Ellesse med klassisk logga i orange och vitt på bröstet. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Svart sweatshirt från Ellesse - Säljer en stilren svart sweatshirt från Ellesse med deras ikoniska logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Storlek S
Svart sweatshirt från Ellesse - Svart sweatshirt från Ellesse i storlek L men som sitter mer som en M. Tröjan har en klassisk rund halsringning och det ikoniska Ellesse-logotypen på bröstet. Loggan kan vara lite skrapad efter tvätten men inget som syns mycket eller som man tänker på, i övrigt bra skick!
Svart Ellesse sweatshirt XS - Svart sweatshirt från Ellesse med stort vitt tryck och orange detalj på bröstet där det står 'Tennis'. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för en sportig och avslappnad stil. Storlek XS men passar mig och jag bär S och M.
Svart sweatshirt från Ellesse XL - Svart sweatshirt från Ellesse i storlek XL. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ett broderat Ellesse-logo på bröstet i orange, rött och vitt. Mjuk och skön bomullskänsla med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Svart sweatshirt från Ellesse - Säljer en svart sweatshirt från Ellesse i bra skick. Den har en stor logga på framsidan i vitt och orange. Perfekt för höst och vinter, med långa ärmar och en bekväm passform. Passar både till vardags och chillkvällar. Passar lika bra på storleken S som M.
Svart sweatshirt från Ellesse - Svart sweatshirt från Ellesse med stor vit logga och orange detalj framtill. Klassisk rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och sportig stil.
Blå sweatshirt från Ellesse - Blå sweatshirt från Ellesse. Klassisk rund halsringning och långa ärmar med ribbade muddar.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara sweatshirt  - Helt ny med lapp!
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek L. Kan upplevas betydligt mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Hollister Cardigan med Luva - En unik cardigan av det populära märket ”Hollister” med en fodrad luva! Extremt bra passform, hör av dig vid frågor.
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.