Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Svart kavaj med volangärm från Esprit
Svart kavaj med volangärm från Esprit - 0 Svart kavaj med volangärm från Esprit - 1 Svart kavaj med volangärm från Esprit - 2

Svart kavaj med volangärm från Esprit

Storlek: S
Märke: Esprit
Färg: Svart
Skick: Bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Stilren svart kavaj från Esprit med rund halsringning och volangdetaljer på ärmar och rygg. Jackan är kortare i modellen och har en clean look utan synliga knappar. Perfekt för dig som gillar en chic och modern vibe.

Wilma💐
Wilma💐
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kofta - Säljer då den inte används längre, jätte fint skick. Den är liten i storleken så skulle säga att den passar S/M. Riktiga storleken är L
Svarta bootcut jeans från 157 - Snygga svarta jeans från 157 med bootcut passform och raka ben. Jeansen har två stora fickor fram, dubbla knappar i midjan och är tillverkade i klassiskt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Svart tubtopp med v-ringad kant från Kappahl - Säljer en svart tubtopp med snygg v-ringad kant upptill. Toppen är axelbandslös och har smockade partier baktill för extra komfort och passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en trendig look. Nypris:500
Juicy tröja - Säljer då den inte kommer till användning. Det är det gamla juicy märket. Jätte bra skick. Storleken är L men den är extremt liten för att vara en L så den passar mig som bär S. Skulle passa en xs också
Blå bootcut jeans från Gina Tricot - Snygga blå jeans från Gina Tricot, modell Perfect Jeans. Bootcut passform med klassisk femficksdesign och coola broderade detaljer på bakfickorna. Jeansen har låg midja och är tillverkade i mjukt denimtyg för en skön känsla.
Vit axelväska med kedjedetaljer - Snygg vit axelväska i skinn med grov silverfärgad kedja runt kanterna och som axelrem. Väskan har ett coolt, strukturerat material och dragkedja på baksidan. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och vill sticka ut.
Svart blus  - Jätte fin blus som tyvärr inte kommer till användning längre! Inga defekter!
Svart kappa med bälte - Stilren svart kappa med knytbälte i midjan och klassisk krage. Jackan har långa ärmar och en rak passform som ger en snygg siluett. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits.  Den är helt ny och oanvänd därav priset. Nypris:600kr!
Beige pälsjacka från VILA - Säljer en fluffig och mjuk beige pälsjacka från VILA. Jackan har klassisk krage, knappar framtill och är helfodrad. Perfekt för dig som vill ha en trendig och varm look med lite lyxig känsla. Långärmad och i kortare modell.
Mörkgrå boots från Gooce med rosett - Säljer ett par mörkgrå boots från Gooce med fluffigt foder och snygga rosetter bak. Skorna är i mocka och har en rejäl, mönstrad sula för bra grepp. Perfekta för kalla dagar och riktigt mysiga att ha på sig.
Liknande annonser
Visa alla