Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusrosa kofta från Esprit - Superfin ljusrosa kofta från Esprit med öppen front och snygga volangdetaljer längs kanterna. Koftan är tunn och har långa ärmar med breda ribbade muddar. Perfekt att slänga över en topp under vår och sommar.  Storlek S/M.
Rosa kofta från Esprit - Säljer en söt rosa kofta från Esprit med volangdetaljer och knytning framtill. 💖
Mörkblå kofta från Esprit - Superfin och skön kofta från Esprit💕Står att det är storlek L, men passar mig som har s-xs
Mörkblå kofta från Esprit - Snygg mörkblå kofta från Esprit med rund halsringning och en knapp framtill som skapar en liten öppning vid halsen. Koftan är långärmad och har en enkel, loose passform. Koftan är i storlek L  men passar mug som har S
Röd kofta från Esprit - Säljer en stilren röd kofta från Esprit. Koftan har långa ärmar med knappar framtill och två små fickor. Perfekt för att lägga till en färgklick i din garderob♥️
Kofta från Esprit - Superfin kofta från Esprit! Säljer pga den inte kommer till användning 💗 riktigt bra skick och kvalitet! Pris går att diskutera vid snabb affär!
Esprit stickad kofta
Esprit stickad kofta  - 89 Esprit stickad kofta  - 90

Esprit stickad kofta

Storlek: S
Märke: Esprit
Färg: Rosa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

gullig ljusrosa kofta

nikole
nikole
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusblå stickad kofta - Säljer nu denna mysiga stickade koftan från Zara💖💖 jättemysig och söt till vardagsoutfits!
Vit kofta med knappar - Säljer en stilren vit kofta med stora dekorativa knappar framtill. Koftan har v-ringning, lång ärm och en figurnära passform. Perfekt att matcha med jeans för en snygg look. Använd 1 gång.
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek M ”muscle”. Upplevs mindre i storlek, likt en S. Det finns små små bruna prickar i flera delar av tröjan (skriv för bilder) Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Navy blue Down Zip-Up Cardigan Från Moncler - Säljer en Navy Down Zip-Up Cardigan Från Moncler. Bilderna ser den ut som den är svart men är i självavärket marineblå. Storlek M men passar bättre som S. Nfc funkar inte. Nyskick. Priset är inte hugget i sten.
Intimissimi tröja - Intimissimi tröja i bra skick, men defekt som syns på sista bilden. Xs/S
Uniqlo Pullover | 100% Merinoull - En väldigt stilren merinotröja från Uniqlo i toppskick! Hör gärna av dig.
Stickad kofta med spetsdetalj  - En kofta från Rita Ros Collection i storlek TU (one size), uppskattad till en S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Burberry zip hoodie - Mycket fin zip hoodie från burberry, är mycket bra kvalite, men är som en xs. Den skulle passa den som är ungefär 173 och under.