Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Snygg användbar kofta i alpacka/akryl - Super varm och gosig kofta i bra skick. Härlig hög krage. Märkt stl L, men jag tycker den är mer som en M. Handstickad av kvalitetsgarn.
Kofta/kavaj - Supersöt med volanger på axlarna🫶🏼
Söt kofta / kavaj - Jättefin kavaj / kofta trekvartsärm som tyvärr inte kommer till användning 💕
Kavaj blazer kofta - Champagnefärg. Velvet
Kavaj/kofta - Kavaj i Manchester tyg. Barnstorlek 12år men passar xxs/xs. Rätt liten i storlek. Snygg detalj i midjan som gör så att kavajen blir figursydd
Kofta/kavaj - Snygg och knappt använd kavaj, passar mig som har S/M
Kavaj kofta  - Det är en vanlig kofta men ser ut som en kavaj, men kan klä upp den till finare tillfällen men även klä ner den till vanliga tillfällen men ändå vara bekväm. Den är skön att ha på sig. Jag säljer den nu då den har blivit för liten, använd 3 gånger
Kavaj/kofta - Kort kavaj/kofta. Köpt second hand
Användbar kavaj/kofta
Användbar kavaj/kofta - 89 Användbar kavaj/kofta - 90 Användbar kavaj/kofta - 91

Användbar kavaj/kofta

Storlek: L

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilren och din kavaj/kofta i stadigt men ändå mjukt material, lätt A-formad. Viskos och nylon. Som ny.

Ann Eberhardson
Ann Eberhardson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
 kofta - Säljer denna koftan nu💕💕storlek xs/s
Lila stickad kofta  XS - Kort lila stickad kofta från Gap i storlek XS. Koftan har ett grovt kabelstickat mönster, bred krage och stängs med en stor knapp framtill. Perfekt att slänga över en topp för extra värme och stil.
Beige stickad kofta från Zara - super söt kortärmad stickad kofta från Zara 🤎helt oanvänd och köptes för mindre än ett år sen! storlek S 💗💗 skriv privat om ni har nån fråga! 🩷
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Blå kofta från lindex - En blå kofta från lindex storlek xs /s köpt här på plick säljer då den inte används❤️
Arket sticks tröja med volanger - Säljer min jättefina stickade tröja från Arket med volanger på sidan