Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja  - Säljer denna vita tröjan från hm. Den är nästan aldrig använd så den är i väldigt bra skick. Hör av dig vid frågor 💕
Sticka tröja  - Sticka tröja
Stickad tröja  - Säljer denna gosiga tröjan från h&m. Endast använd ett fåtal gånger! Klicka inte på köp direkt!
Randig sticker tröja - Säljer en mysig randig tröja i beige och svart med långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar och passar bra till jeans. Tröjan har en avslappnad passform och är gjord i ett mjukt material.
Stickad tröja med halvpolo - Snygg stickad tröja med halvpolo. Tröjan har en loose passform och är tillverkad i mjukt stickat material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en modern twist. Använd en gång, inga defekter. Köpt för 399kr
Stickig tröja - Den står M i den men skulle själv säga xs. Bra skick. Aldrig använd. Kort och kroppad.
Ljusrosa stickad tröja  - Säljer en rosa stickad som aldrig kommer till använd, och är i helt nytt skick
Stickad tröja - Säljer denna så fina oversized stickade tröjan som aldrig är använd!💘💘
Stickad tröja
Stickad tröja  - 89 Stickad tröja  - 90 Stickad tröja  - 91

Stickad tröja

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Vit

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Denna tröja är i ny sckik och bra kvalitet

Julia
Julia
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Nike tech fleece grå - Helt ny Nike tech i storlek M. Han på bild är 185 cm, 75kg. Tracksuiten är helt ny. Hör av er vid funderingar!
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Zadig & Voltaire Kofta - Säljer nu min Zadig & Voltaire kofta då den blivit för liten. Storlek S och skulle säga att den är true to size då den är lite liten på mig som vanligtvis har M. Nypris runt 3500kr. Den är gjord i alpaca-ull så mycket varm och skön. Lätt nopprig på vissa ställen men annars mycket bra skick. Tveka inte på att höras av vid frågor. Pris kan diskuteras!
Svart Burberry hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Burberry i storlek S med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snöre vid huvan och två fickor. Ingen logga på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.
Thom browne hoodie/kavaj - Snygg mörkblå kavaj med hoodie och vita ränder på ena ärmen. Jackan har knappar framtill, snörning vid huvan och flera fickor. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som vill ha en unik och chill stil.
Satin linne - Perfekt skick