Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
3 tröjor som säljs separat
3 tröjor som säljs separat  - 89 3 tröjor som säljs separat  - 90 3 tröjor som säljs separat  - 91

3 tröjor som säljs separat

Storlek: 1 S, 2 XS, 3 M

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fina och sköna 2 T-shirts och 1 tjockare tröja 💕💕

Isabel Bringholm
Isabel Bringholm
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
leopard tröja som inte säljs längre - jättefint tröja från gina med leopardmönster
Kenzo tröja som säljs pga har blivit för liten - En svart kenzo tröja som är i 4/5 Skick
Säljer 3 Acne Studios tröjor - Den gråa är i storlek S, mycket fint skick 800kr Den blå är i storlek XS, mycket fint skick 1200kr Den lila är i storlek S, lite deffekt på fickan fram 500kr Nypris för grå är 1900kr Nypris för lila är 2100kr Nypris för blå är 2500kr
Stickad 3/4 tröja - Svart stickad 3/4 ärmar tröja från Gina, jag aldrig har använt den ❣️
3 tröjor.  - Använd ett få tal gånger. Kommer inte till använding längre. Passar både xs och s. Alla tre för 100 kr. Svart, vitt, blå.
Säljer denna tröja💛 - Säljer denna söta tröja från Carin Wester
Säljer denna fina tröja från zara!  - Tröjan är i storlek 164, passar mig som är xs/s. Tröjan är i bra skick, säljer då den inte kommer till användning.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Jaded london kofta - Superfin kofta från jaded london som inköptes i december knappt använd!
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor!
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Blå Randig Ralph Lauren tröja - Säljer en sjukt fet randig tröja från Ralph Lauren i färgen mörkblå. Tröjan är i bra skick då den har varit väl omhändertagen förutom att en av nacklapparna trillar av men inget som påverkar själva tröjan! Dne är i strl S och sitter även som S. Hör gärna av er vid frågor elr funderingar!!