Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Blus
Blus  - 89 Blus  - 90 Blus  - 91

Blus

Storlek: S
Färg: Rosa

79 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa gammal färgad blus.

Isabelsamanci
Isabelsamanci
(24)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa blus - Superfin rosa blus med vitt blommigt mönster och avslappnad passform. Blusen har långa ärmar med lätt puff och v-ringning framtill. Perfekt till jeans eller kjol för en chill och snygg look.
Zara blus - En fin blus ifrån Zara i ganska fint skick och den är inte använd mycket men passar inte mig i smaken den är i stl s
Fin ljusrosa blus - Fin blus/tröja från Nelly  Säljer pågrund av att den är för liten för mig Storlek 34
Rosa långärmad blus - Säljer en söt rosa blus med långa ärmar och rynkade detaljer vid axlarna. Blusen har en liten broderad detalj vid ärmslutet som ger en extra touch. Perfekt för en färgglad look!
Ljusrosa blus med knappar - Supersöt ljusrosa blus med v-ringning och knappar framtill. Blusen har trekvartsärm och är gjord i ett mjukt, tunt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå feminin stil.
blus - säljer min zara blus pga kommer ej till användning längre . köpt i spanien💗ord pris 300kr (frakt ingår ej)
Söt rosa blus  - Sitter som en 36/38 men svårt att se på lappen vilken storlek
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Lindex stickad kofta - Använd men fortfarande i väldigt bra skick , brun/beige färg
Beige ribbstickad tröja - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek m
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor! Längd: 65 Bröstvidd: 50 Ärm: 66
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.