Sixten Stenberg
Sixten Stenberg
Pikéer och half zips
Pikéer och half zips - 0 Pikéer och half zips - 1 Pikéer och half zips - 2 Pikéer och half zips - 3

Pikéer och half zips

Storlek: 152
Märke: Gant
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

750 SEK

Beskrivning

Jag säljer 2 half-zips från gant, 2 stycken pikéer från pepe jeans, 1 piké från colmar och en piké från gant. Alla kläder är i utmärkt skick och inga tecken på användning. Skriv till mig vid minsta fundering. Pris kan diskuteras. Mvh, Sixten

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad polo - Drömmig stickad polo i ullblandning, storlek S!
Grå stickad tröja med rosa detaljer - Supersnygg grå stickad tröja från From Future med ribbade rosa kanter vid hals, ärmslut och nederkant. Mjuk och skön, perfekt för dig som gillar färgklickar. Rund hals och långärmad modell som är enkel att matcha med jeans eller kjol. 100% Kashmir och är i samma färg som första bilden.
Grå stickad kofta - Grå kofta från bikbok, samma som den på bilden🤍
& Other Stories - Tröja från & Other Stories med rund hals och ribbade muddar vid ärmslut och runt hals. Enkel design utan mönster eller detaljer som passar till varje tillfälle!
Beige stickad kofta från Lindex - Säljer den populära koftan från Lindex som är helt slutsåld❤️🩷❤️ Den är i jättefint skick och säljer endast då den tyvärr inte kommer till användning längre!💞 Hade inte jättebra ljus på min bild men färgen är som första bilden!
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och broderad logga på bröstet. Tröjan har dragkedja framtill, snörning vid huvan och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och exklusiva märken.
Intimissimi lace top - Intimissimi lace top i färgen Shell beige blend. Tröjan är i stl S och är i nyskick🫰🏼