Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gant tröja stl M - Gant tröja från några år tillbaka, stl M i vit och marinblå.  Som du ser på andra bilden är den tyvärr nopprig, men de går o lösa💘💓💓💞
Gant, tröja strl M  - En marinblå gant tröja i bra skick! Köpt för ca 600kr, strl M men passar även S
GANT tröja som NY stl xs - En super snygg Gant tröja i stl xs, marinblå med märkning på ryggen. Använd 1 gång 10/10
Tröja från gant - Supersnygg tröja från gant som är toppen på vintern eller hösten i jättebra skick
Gant tröja  - Säljer denna gant tröjan då den inte kommer till användning. Använd endast 2 gånger, har inga defekter och är i bra skick!  Storleken är M men sitter som att det borde S. Skriv innan du trycker på köp nu knappen! 🥰
Gant tröja stl 146/152 - Mörkblå tröja från Gant. I jättefint skick, men en liten lagning längst ner på ena ärmen, därav priset.
Gant tröja - Storlek S. Gott skick. Priset är inte hugget i sten. Nypris 1400kr
Tröja från Gant stl M
Tröja från Gant stl M - 89 Tröja från Gant stl M - 90

Tröja från Gant stl M

Storlek: M
Märke: Gant
Färg: Marinblå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tröja från Gant stl M. Tröjan är i fint skick.

Pia Starck
Pia Starck
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
russemerch - Säljer hela  blåa  sättet tillsammans,  jag är 171cm lång och dom sitter perfekt på mig storleken är i S i upp o nere DEN VINRÖDA FINNS INTE KVAR!!!! Hör gärna av dig om du har frågor eller om priset
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!