Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Huvtröja - Grå huvtröja med neon gula ärmar,huva och detaljer  Mitten knappen samt den näst längst ner funkar inte, annars fint skick
GAP Hoodie - Säljer en klassisk marinblå hoodie från GAP då den tyvärr inte kommer till användning.. Hoodien har en bekväm passform och är tillverkad i mjukt material. Själv har jag aldrig använt den men då den är köpt här på Plick så finns det tyvärr ett hål på sidan av hoodien (se bild) annars är den i fint skick. Priset kan diskuteras.
Huvtröja  - Längre huvtröja med fickor. Lite längre bak med liten slits
Huvtröja - Bra skick
Svart GAP hoodie  - Säljer nu denna feta hoodien från Gap. Perfekt för en avslappnad look. Hoodien är knappt använd och pris går att diskuteras. Meddela vid funderingar.
Mörkblå hoodie från GAP - Säljer en mörkblå hoodie från GAP med dragkedja och stor logga på bröstet. Tröjan har en justerbar huva med vita snören och praktiska fickor framtill.
GAP Huvtröja
GAP Huvtröja - 89 GAP Huvtröja - 90 GAP Huvtröja - 91

GAP Huvtröja

Storlek: XS
Färg: Flerfärgad

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättevarm och mysig huvtröja med blixtlås från märket GAP. Köpt second hand, men gott skick. Storlek XS. Pris kan diskuteras vid snabb affär! Fråga gärna!

Katarina Åkerblom
Katarina Åkerblom
(10)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta med knappar - Säljer en stilren vit kofta med stora dekorativa knappar framtill. Koftan har v-ringning, lång ärm och en figurnära passform. Perfekt att matcha med jeans för en snygg look. Använd 1 gång.
Ljusblå stickad kofta - Säljer nu denna mysiga stickade koftan från Zara💖💖 jättemysig och söt till vardagsoutfits!
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek M ”muscle”. Upplevs mindre i storlek, likt en S. Det finns små små bruna prickar i flera delar av tröjan (skriv för bilder) Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Navy blue Down Zip-Up Cardigan Från Moncler - Säljer en Navy Down Zip-Up Cardigan Från Moncler. Bilderna ser den ut som den är svart men är i självavärket marineblå. Storlek M men passar bättre som S. Nfc funkar inte. Nyskick. Priset är inte hugget i sten.
Burberry zip hoodie - Mycket fin zip hoodie från burberry, är mycket bra kvalite, men är som en xs. Den skulle passa den som är ungefär 173 och under.
Intimissimi tröja - Intimissimi tröja i bra skick, men defekt som syns på sista bilden. Xs/S
lindex kofta  - säljer denna då den inte kommer till användning längre.
Yves Saint Laurent tröja  - Säljer en beige och ljusgrå kofta från Yves Saint Laurent. Koftan har hel dragkedja framtill, ribbad krage och muddar samt diskret YSL-logga broderad på bröstet. Tillverkad i mjuk ullblandning, perfekt för kyliga dagar. Nypris 6000kr!