Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Svart Givenchy hoodie med pärlbroderi
Svart Givenchy hoodie med pärlbroderi - 0 Svart Givenchy hoodie med pärlbroderi - 1 Svart Givenchy hoodie med pärlbroderi - 2

Svart Givenchy hoodie med pärlbroderi

Storlek: XL
Märke: Givenchy
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1400 SEK

Frakt från 63 SEK
Beskrivning

Svart Givenchy Hoodie med vit broderad logga Hoodien har en dragsko och en ficka på magen Sitter som XL ungefär

Joel
Joel
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart hoodie från Givenchy - Säljer en stilren svart hoodie från Givenchy med vit logotyp på bröstet. Tröjan har en klassisk design med huva och dragsko. Perfekt för en avslappnad look. Hoodien är äkta köpt i dubai. Nypris är runt 6-10 tusen kr. Hoodien är i ny skick använd ett par gånger bara.
Svart hoodie från Givenchy Paris - Svart hoodie från Givenchy Paris med vit logotyptryck på bröstet. Tröjan har huva, långa ärmar och coola slitna detaljer över hela tyget som ger en edgy vibe. Tillverkad i mjuk bomull för skön komfort. Perfekt för dig som gillar streetwear och designer.
Svart hoodie från Givenchy - Givenchy Hoodie( ÄKTA) mycket bra skick. Nypris :16000kr tar emot byten
GIVENCHY PARIS HOODIE - Svart hoodie från Givenchy Paris med vit logotyptryck på bröstet. Tröjan har huva och lång ärm, samt coola slitna detaljer och hål över hela tyget för en edgy vibe. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som gillar streetwear och designer.
Svart hoodie från Givenchy - Säljer en stilren svart hoodie från Givenchy med vit logotyp på framsidan och ett grafiskt mönster på baksidan. Tröjan har dragkedja och långa ärmar, perfekt för en casual look. 100% äkta direkt köpt från NK barnavdelning Nypris 2500kr
Svart Givenchy hoodie med tryck - L men passar M fint. Svart hoodie från Givenchy i 100% bomull med vit, sliten logotyp över bröstet. Klassisk huva med metallöljetter och långärmad modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och exklusiva märken.
Svart Givenchy hoodie med tryck - Svart hoodie från Givenchy med vit logga och texten PARIS på bröstet. Tröjan har huva, långa ärmar och en relaxed passform. Distressed detaljer ger en cool och edgy vibe. Perfekt för dig som gillar streetwear och exklusiva märken. För mer bilder är det bara att höra av er!
Givenchy  - Givenchy tröja , ny skick fortfarande.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Obs, modellen bär en storlek S, snörning finns ej. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Ljusrosa fluffig kofta - Supermjuk och oversized ljusrosa kofta med v-ringning och långa ärmar. Koftan har en enkel och stilren design, perfekt att slänga på sig över en topp. Materialet ser ut att vara fluffigt och mysigt.
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.