Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå kofta  - Snygg grå kofta i mjukt material. Den har en klassisk rund hals och knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. En stilren och tidlös design som passar till det mesta.
Grå kofta  - Säljer en stilren grå kofta med ribbade kanter. Perfekt för lager-på-lager och har en enkel knäppning framtill. Passar till både vardag och mer uppklädda tillfällen.
Grå kofta - Säljer denna fina grå koftan med en knapp upptill. Koftan har vida ärmar och är i nyskick. Jag köpte den på Gina för 400kr💗🥰
Grå kofta - Mysig grå kofta med knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager och ger en avslappnad look. Långärmad och i en neutral färg som passar till det mesta. Nästan helt oanvänd alltså nyskick, original pris 399kr. Slutsåld hos Ginatricot.
Grå kofta - Assnygg grå kofta 🩶 denna är så snygg och skön!! Ofta slutsåld på Ginas hemsida ✌🏻köpt i våras och knappt använd! Den är i storlek S ❣️
Grå kofta  - Mysig grå kofta från Gina . Klassisk rak modell med rund halsringning och knappar framtill. Långärmad och supermjuk. Enkel och stilren design som funkar till allt. Helt oanvänd!
Grå kofta - Grå vardagskofta ifrån Gina Tricot!🩶
Grå kortärmad kofta - Säljer en grå kortärmad topp från GinTricot med knytning i midjan. Toppen har en mjuk och bekväm passform. Knappt använd.
Grå kofta🙌🏻
Grå kofta🙌🏻 - 89 Grå kofta🙌🏻 - 90

Grå kofta🙌🏻

Storlek: S
Märke: Gina Tricot
Färg: Grå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En slutsåld stickad kofta från Gina tricot. Köpte i vintras för 399kr men har endast använt en gång då jag inte tycker den sitter bra på mig.

Rut
Rut
(10)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara tröja som inte säljs längre  - Säljer en vit långärmad tröja från Zara med snygg spetsdetalj över magen. Tröjan har rund hals och är gjord i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar dig som vill ha något enkelt men ändå unikt.
eftertraktad grön och rosa zara kofta - Säljer min superfina gröna och rosa zara kofta (vänster om bilden) 🌟 supersnygg,  knappt använd! Tveka inte om att skriva om ni har frågor 🥰. Andra bilden är min. Priset går att diskuteras 🥰
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Intimissimi tröja - Säljer en vinröd intimissimi tröja med spets. Den är i fint skick o ser så gott som ny ut då den inte har några defekter/nåt hål eller är nopprig. Använd endast ett fåtal gånger. Köpt för 489 o säljer för 350❤️❤️
Ljusrosa fluffig kofta med knappar - Ljusrosa kofta me knappar från Ginatricot i storlek XS
Zara tröja - Säljer denna tröja eftersom den inte kommer till användning så ofta. Lite smink i kragen men går såklart att tvätta bort.
Vit hoodie från Polo Ralph Lauren - Vit hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka framtill. Mjuk och skön, perfekt för chill dagar. Snygg och enkel design som funkar till det mesta.