Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå stilren kofta - Nu säljer jag denna jättefina ljusgråa kofta från bikbok med en knapp. Den är använd en gång och köpt för 400kr. Denna kofta passar så bra i vardagen och till skolan. Jag säljer denna då den inte kommer till användning💞
Unik och stilren tröja från Morris  - Säljer en stilren grå tröja från Morris med texten 'MORRIS' i vitt på bröstet. Tröjan är väldigt unik och är exakt det som trender just nu! Perfekt för en avslappnad och snygg look. Tröjan har inga defekter och är precis som ny!Kan sänka priset vid snabb affär! Tröjan passar mer som S/M ‼️
Stilren Levis tröja  - En Levis tröja i storlek M, men passar mer som en S. Inga defekter, i nytt skick. Säljer billigt för jag vill bli av med den. Passar dig bäst som är runt 170-179. Nypris 600.
Stilren svartvit H&M-kofta i mönstrad design  -  Snygg svartvit mönstrad kofta från H&M i storlek M. Stilren modell med modern grafisk design – passar både vardag och fest. Bekvämt material med lätt struktur och rak passform. Mått: bröst 48 cm, längd 62 cm, ärm 60 cm. Mycket fint skick, knappt använd. Från rök- och djurfritt hem. ✨.                     Exklusiv design ✅ Hög kvalitet 📦 Skick:  NY 🚚 Snabb leverans  🚀 Passa på innan den är borta – slå till nu!
Supermysig tröja - Super skön och mysig tröja från mango i bra skick
Stilren tröja
Stilren tröja - 89

Stilren tröja

Storlek: S
Märke: Mango

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tröja från Mango. Använd ett fåtal gånger.

Mirjam Häggblom
Mirjam Häggblom
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Lila stickad kofta  XS - Kort lila stickad kofta från Gap i storlek XS. Koftan har ett grovt kabelstickat mönster, bred krage och stängs med en stor knapp framtill. Perfekt att slänga över en topp för extra värme och stil.
Intressekoll på kofta - Intressekoll på denna as snygga kofta💕är osäker på om jag vill sälja den eller inte så kom gärna med bra bud💖
Tröja SoftGoat - Polotröja från SoftGoat! Köpt för ca 1 år sedan men inte använd särskilt mycket och väl omhändertagen, så i bra skick :) Storleken är XL men skulle säga att den är mer som en M (jag på bilden har ofta medium), så väldigt liten i storleken! Skulle inte säga att det går att jämför med en annan medium från SoftGoat då denna också är väldigt kort.
Stickad kofta med spetsdetalj  - En kofta från Rita Ros Collection i storlek TU (one size), uppskattad till en S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Russemerch hoodie  - Säljer en schysst hoodie från russemerch. Den är i mycket bra skick och i storleken S. Priset är inte hugget i sten och kan diskuteras vid intresse🤩🙌
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad cardigan - Säljer en tvär fett svart stickad cardigan från Jack & Jones. Storlek S och väl omhändertagen. Vid fler frågor och funderingar är det bara att höra av sig