Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå kofta med puffärm och v-ringning - Superfin grå kofta med v-ringning och puffiga korta ärmar. Koftan är ribbstickad och har knappar framtill. Perfekt att slänga på sig över ett linne eller t-shirt för en chill men ändå snygg look.
Grå och rosa tröja med v-ringning - Snygg och cool tröja i grå och rosa från Zadig med v-ringad hals.
Grå kofta med v-ringning - Snygg grå kofta från H&M i mjuk bomullsmix. Den har v-ringad hals, långa ärmar och knappar. .
Grå hoodie med v-ringning - Säljer en grå hoodie med v-ringning och huva. Den har en praktisk ficka framtill och en dragsko i midjan för justerbar passform. Perfekt för en avslappnad stil och passar bra till jeans. Skön och enkel att bära till vardags.
Grå sweatshirt med V-ringning - Superfin grå sweatshirt med vit text 'Los Angeles California' på bröstet. Tröjan har V-ringad hals med vit kant, ribbade muddar och nederkant med vita ränder. Perfekt för en avslappnad och sportig stil. Tyvärr för passar den inte mig längre. Lappen med butik är tyvärr avklippt så kan inte se vart den är köpt. Som ny!!
Grå croppad tröja med v-ringning - Säljer en stilren grå croppad tröja med v-ringning. Tröjan har långa ärmar och är ribbad vid ärmslut och nederkant.
Mörkgrå stickad tröja med v-ringning - Mysig mörkgrå stickad tröja med v-ringad hals och långa ärmar. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med både jeans och mjukisbyxor. Tröjan har en klassisk passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Grå stickad tröja med v-ringning
Grå stickad tröja med v-ringning - 89 Grå stickad tröja med v-ringning - 90

Grå stickad tröja med v-ringning

Storlek: M
Märke: Gina Tricot
Färg: Grå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig och stilren grå stickad tröja med v-ringning. Köpt från Gina tricot i storlek M. Perfekt för kyliga dagar och passar till både vardag och lite finare tillfällen.

Madeleine🩷
Madeleine🩷
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
 kofta - Säljer denna koftan nu💕💕storlek xs/s
Lila stickad kofta  XS - Kort lila stickad kofta från Gap i storlek XS. Koftan har ett grovt kabelstickat mönster, bred krage och stängs med en stor knapp framtill. Perfekt att slänga över en topp för extra värme och stil.
Beige stickad kofta från Zara - super söt kortärmad stickad kofta från Zara 🤎helt oanvänd och köptes för mindre än ett år sen! storlek S 💗💗 skriv privat om ni har nån fråga! 🩷
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Blå kofta från lindex - En blå kofta från lindex storlek xs /s köpt här på plick säljer då den inte används❤️
Arket sticks tröja med volanger - Säljer min jättefina stickade tröja från Arket med volanger på sidan