Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
”NYC CHAMP” TJÖCKTRÖJA
”NYC CHAMP” TJÖCKTRÖJA - 89 ”NYC CHAMP” TJÖCKTRÖJA - 90

”NYC CHAMP” TJÖCKTRÖJA

Storlek: M
Märke: H&M
Färg: Grå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

en fin tjocktröja i helt okej skick.

Alexandra Ahlgren
Alexandra Ahlgren
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå sweatshirt med CHAMPS-tryck - Säljer en grå sweatshirt med coolt tryck på framsidan med texten CHAMPS Series och två amerikanska fotbollshjälmar. Tröjan har lång ärm och klassisk passform, perfekt för en sportig och avslappnad stil. Materialet känns mjukt och skönt mot huden.
Tjöcktröja - Jätte mysig tjocktröja nu till hösten!! Knappt använd💞
Grå hoodie med NYC-tryck - Säljer en stilren grå hoodie med ett litet 'NYC' tryck på bröstet. Den har en klassisk känguruficka och en bekväm huva. Perfekt för en avslappnad look.
Grå hoodie från H&M med NYC-tryck - Säljer en grå hoodie från H&M med lila och svart NYC-tryck på framsidan och texten 'NEW YORK CITY' längs ärmen. Tröjan har en croppad passform och en stor ficka framtill. Perfekt för en avslappnad stil! Inget snöre i luvan och finns en liten rosa fläck, visar på bild
Långärmad tröja med nyc ”tryck” - Långärmad tröja från Urban outfitters bdg i storlek S💗Den är grå med ”på sytt” nyc logga, stjärna och sifffor. Använd ett fåtal gånger, så gott som ny!!
NYC sweatshirt  - Sweatshirt med NYC tryck, magtröja, lite använd.
Ljusrosa hoodie från H&M NYC - Ljusrosa hoodie från H&M med NYC-märke vid fickan. Tröjan har huva, magficka och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Mjuk insida i fleece och avslappnad passform, perfekt för chill dagar.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien, pris pga efterfrågan & utbud. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Rosa stickad kofta - Rosa stickad kofta från pieces i storlek S. Den är köpt på sellpy och säljer då den inte kommer till användning. Pris kan diskuteras🩷
Beige stickad kofta från Zara💕 - Kortärmad stickad kofta från Zara i beige nyans. Koftan har en bred krage, en knapp framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.✨✨✨❤️❤️
Ljusrosa stickad kofta med knappar - Säljer en söt ljusrosa stickad kofta med stora vita knappar och ribbade muddar. Koftan har en croppad passform och långa ärmar, perfekt att slänga över en topp. Enkel och stilren design som passar till mycket. Använt cirka 2 gånger synd inget.
Vintage hollister zip - Säljer just nu denna otroligt snygga vintage zippen från hollister i mossgrön färg, hör gärna av er vid frågor!🙌🙌