Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå hoodie i kashmir - Mysig mörkblå hoodie i mjuk kashmir med långa ärmar och huva. Tröjan har ribbade muddar och dragsko i huvan för en avslappnad look. Perfekt för dig som gillar stilrena och bekväma plagg.
Mörkblå kashmire hoodie - Snygg mörkblå hoodie med klassisk huva och snörning framtill. Tröjan har långa ärmar med ribbade muddar och är tillverkad i ett mjukt stickat material. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Kashmir hoodie från John Henric - Säljer en lyxig mörkblå hoodie i 100% cashmere från John Henric. Tröjan har en klassisk design med känguruficka och justerbar huva med snören. Perfekt för en stilren och bekväm look.
Mörkblå Kashmir  hoodie John Henric - Mörkblå Kashmir hoodie med zip från John Henric. Storlek medium, använd men i gott skick
Kashmir zip hoodie  - Säljer en supermjuk och stilren kashmir zip hoodie, den består av 30% Kashmir och 70% utav högkvalitativ ull. Finns storlekarna S-L i färgen på bilden och mörkblå. OBS! denna vara är en beställnings vara och tar därför 2-5 veckor att komma. Följ gärna vårat UF konto på Instagram också för att inte missa nya släpp @craes_studio
Kashmir hoodie  - Säljer nu denna as feta Kashmir hoodien från replay den är i storlek s men sitter mer som xs, den är perfekt nu till hösten/vintern, hör gärna av er vid prisförslag eller funderingar🤝
Kashmir hoodie
Kashmir hoodie - 0 Kashmir hoodie - 1 Kashmir hoodie - 2 Kashmir hoodie - 3

Kashmir hoodie

Storlek: S
Märke:
Färg: Blå
Skick: Bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kashmir hoodie i s perfekt för en stilig look pris kan diskuteras

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå Replay jeans med slitningar - Snygga blå jeans från Replay med slitna detaljer på knäna och coola bakfickor med svart broderi. Jeansen har klassisk femficksdesign, normal passform och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Mörkblå kabelstickad tröja Polo Ralph Lauren - Kabelstickad mörkblå tröja från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och klassisk grön broderad logga på bröstet. Långärmad modell i bomull med ribbade muddar och nederkant. Perfekt för lager-på-lager under höst och vinter. Står L men passar även M
Patagonia fleece hoodie - Marinblå fleece hoodie från patagonia i storlek M. Den är knappt använd och i mycket bra skick. Skulle säga att den är mer åt M/S hållet
Replay blå slitna jeans, midja 28/32 - Blå jeans från Replay med slitna detaljer och hål för en cool, avslappnad look. Tillverkade i ekologisk bomull och har klassisk femficksdesign. Jeansen har normal passform och raka ben, perfekt för dig som gillar streetstyle. Nypris 1599
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →