Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Half-zip tröja
Half-zip tröja - 89 Half-zip tröja - 90 Half-zip tröja - 91

Half-zip tröja

Storlek: L
Märke: Volt
Färg: Beige

250 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Säljer min tröja som jag köpt på volt. Nypris: 1000kr. Använd ett fåtal gånger men hänger just nu bara i garderoben därför säljer jag den. Skicket är 8,5/10 skulle jag säga. Inget noterbart slitage.

Wilmer
Wilmer
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Half zip tröja - Säljer en nice beiga half zip tröja från Jack and Jones.
 half zip tröja - Säljer en beige ribbad tröja med half zip och hög krage. Tröjan har långärmade ärmar och är gjord i ett mjukt stickat material som är perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till många olika outfits.
Beige half zip tröja från Woodbird - Snygg beige långärmad tröja från Woodbird med half zip och krage. Tröjan har en bröstficka med diskret broderad logga och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilren och enkel design.
Half Zip Tröja - Tja! tänkte sälja denna riktigt snygga half zip ifrån H&M, jag har endast använt tröjan en gång då den var för liten för mig så tröjan är alltså i topp skick! Om du är osäker på något är det bara att fråga på så löser vi en bra förhandling👍
Half zip tröja - En mycket stilig tröja från Wagner. Den är i bra skick och har använts få gånger.
Half-zip Tröja  - Half-zip tröja från A days march, knappt använd. Skick 9/10. Ord. 900kr
Beige half-zip tröja - Säljer en snygg beige half-zip tröja i mycket fint skick. Perfekt för både vardag och lite mer uppklädda tillfällen.
Dressman - Half zip tröja - Beige Half Zip från Dressman | Nypris 499kr, Storlek S, men passar även M| Väldigt bra skick, inga defekter. Perfekt till sommaren❕
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusrosa fluffig kofta - Supermjuk och oversized ljusrosa kofta med v-ringning och långa ärmar. Koftan har en enkel och stilren design, perfekt att slänga på sig över en topp. Materialet ser ut att vara fluffigt och mysigt.
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Hollister zip original  - En zip från Hollister i storlek S. Kan upplevas större i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m
Vit sweatshirt från Victoria's Secret - Säljer en vit/ ljusrosa sweatshirt från Victoria's Secret med svart logotyptryck framtill. Tröjan har bred ribbad mudd i nederkant och vid ärmslut samt en avslappnad passform med båtringad hals. Perfekt för en chill och snygg look.