Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Wood Wood Hoodie
Wood Wood Hoodie - 0 Wood Wood Hoodie - 1 Wood Wood Hoodie - 2 Wood Wood Hoodie - 3

Wood Wood Hoodie

Storlek: M
Märke: Wood Wood
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en näst intill ny Wood Wood Hoodie!! Ny kostar 1400kr och säljer den för endast 499kr!! Storlek M och passar M/S!!

Melwin Eriksson
Melwin Eriksson
(21)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Wood Wood Sweatshirt  - Snygg tröja från Wood Wood. Storlek S.
Grå sweatshirt från Wood Wood - Säljer en grå sweatshirt från Wood Wood med blått tryck på ryggen och ett W på bröstet. Tröjan har en loose passform, rund hals och är tillverkad i mjuk bomull. Stora i storleken, jag är 180 och den passsar. Nypris ca 1000kr säljes för 300kr
Svart hoodie Wood Wood x T.R. Marshall - Säljer en svart hoodie från Wood Wood i samarbete med T.R. Marshall. Tröjan har en stor färgglad print på ryggen, broderad logga på bröstet och ärmen samt klassisk känguruficka och huva. Perfekt för dig som gillar streetwear och unika prints. Hör av dig vid minsta fundering🙌
Wood Wood tröja - En cool Wood Wood tröja, säljer pga att den inte använda, den är som i nyskick. Köparen står för frakt och pris kan diskuteras🤍
Wood wood långärmad - Randig långärmad från Wood wood, använd 2 gånger
Wood Wood sweatshirt - Blå Wood Wood tröja.
Vit sweatshirt från Wood Wood - Säljer en stilren beige sweatshirt från Wood Wood i storlek medium. Tröjan har rund halsringning, diskret svart tryck på bröstet och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en clean och avslappnad look. Nypris cirka 1500!
Wood-Wood  - Långärmad Wood-Wood tröja!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien, pris pga efterfrågan & utbud. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Rosa stickad kofta - Rosa stickad kofta från pieces i storlek S. Den är köpt på sellpy och säljer då den inte kommer till användning. Pris kan diskuteras🩷
Beige stickad kofta från Zara💕 - Kortärmad stickad kofta från Zara i beige nyans. Koftan har en bred krage, en knapp framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.✨✨✨❤️❤️
Ljusrosa stickad kofta med knappar - Säljer en söt ljusrosa stickad kofta med stora vita knappar och ribbade muddar. Koftan har en croppad passform och långa ärmar, perfekt att slänga över en topp. Enkel och stilren design som passar till mycket. Använt cirka 2 gånger synd inget.
hollister vintage kofta yk2 - mörkblå huvtröja/zip kofta från hollister med rosa tryck. fint skick, stl L men absolut mer som en S💕